دسته‌ها
اخبار تکنولوژی اخبار خودرو

اولین شاسی‌بلند مازراتی !

لوانته، اولین شاسی‌بلند مازراتی
در تاریخ ۱۰۱ ساله‌ی مازراتی، این شرکت خودروسازی تا به حال یک شاسی‌بلند یا همان SUV نساخته است. با این حال، در چند سال اخیر برندهای لوکس و اسپورت مختلفی به این نتیجه رسیده‌اند که مشتری‌های‌شان، از خودروهای شاسی‌بلند هم چندان بدشان نمی‌آید. مازراتی هم برای اولین بار یک شاسی‌بلند به اسم «لوانته» (Levante) ساخته است.

شنیده‌ایم که این خودرو قرار است یک موتور شش سیلندر V-شکل با توانایی تولید ۳۵۰ اسب بخار داشته باشد.

به گزارش ویرلن ؛ این خودرو که قرار است تمام و کمال در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی شود، از نظر ظاهری مشخصات دیگر خودروهای مازراتی را در خود جای داده است. چراغ‌های جلوی باریک و جلوپنجره‌ی لوانته کاملا ظاهری شبیه به دو خودروی Ghibli و Quattroporte دارند.

مشخصات فنی این خودرو هنوز هم منتشر نشده‌اند، اما شرکت مازراتی گفته است که سیستم تعلیق این خودرو الکترونیکی خواهد بود. این شاسی‌بلند هم‌چنین دو محور محرک (All-wheel-drive) خواهد داشت و از هشت دنده‌ی اتوماتیک که مختص آن طراحی شده است بهره خواهد گرفت.

شنیده‌ایم که این خودرو قرار است یک موتور شش سیلندر V-شکل با توانایی تولید ۳۵۰ اسب بخار داشته باشد. شایعات هم‌چنین می‌گویند که مازراتی یک مدل با موتور هشت سیلندر هم از لوانته خواهد ساخت که توانایی تولید ۵۸۰ اسب بخار را دارد.

مازراتی لوانته در فصل بهار در اروپا عرضه خواهد شد.

rsz_maserati_levante-2

rsz_maserati_levante-3

rsz_maserati_levante

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle