Categories
اقتصادی توریسم سبک زندگی گردشگری گردشگری معماری

گران‌ترین هتل جهان چه قیمتی دارند؟

۱- هتل رئیس جمهور ویلسون در ژنو

به گزارش ویرلن ؛با قیمت شبی ۸۳،۲۰۰ $ پنت هاوس هتل رئیس جمهور ویلسون،که هتلی است در ژنو گران ترین هتل جهان است. این پنت هاوس دارای ۱۲ اتاق خواب و ۱۲ دستشویی با سنگ مرمر، به علاوه یک تراس بزرگ با منظره از رشته کوه های آلپ می باشد.

۲- Cheval Blanc Randheli 

” قیمت در صورت درخواست”  برچسب قیمت این هتل در مالدیو  است.این هتل که یک ویلای اختصاصی است گران ترین  هتل مالدیو و توسط ژان میشل گاتی طراحی شده، ویلای چهار خوابه در جزیره خصوصی و دارای یک استخر شنا ۲۵ متری، سرآشپزهای اختصاصی و یک حمام در فضای باز و خیلی چیزهای عجیب دیگر …

۳-پنت هاوس هتل چهار فصل، نیویورک
قیمت: شبی ۳۶٫۹۵۶ پوند
تای وارنر پنت هاوس در هتل چهار فصل گرانترین سوئیت هتل در نیویورک و  همچنین مرتفع ترین اتاق از میان هتل های نیویورک است. طراحی شده توسط  طراحان معروف آی ام پی و پیتر مارینو، این هتل یک درس در ظرافت طراحی است: مواد artesan در سراسر اتاق استفاده می شود.۴  بالکن شیشه ای  و پنجره های تمام قد با منظره ۳۶۰ درجه نیویورک این سوئیت را بسیار خاص کرده اند.

۴٫ Hilltop Villa جزیره فیجی
قیمت: شبی ۳۴٫۰۸۶ پوند
این هتل در بالای بالای تپه های سبز جزیره Laucala در فیجی است. منظره پانوراما از استخر ، طراحی غیر معمول، باغ های زیبا. دسترسی به یک پرستار بچه، آشپز خصوصی و راننده، و همچنین فرصت کشف مزارع و سواحل بر اسب فیجی در این هتل وجود دارد.

۵٫ کاخ سوئیت در هتل جمیرا در بدروم ترکیه
قیمت: شبی ۲۸٫۸۷۲ پوند

این سوئیت در هتل جمیرا امارتیست مجزا و کاخ مانند.تعداد دستشویی های کاخ سوئیت در این هتل بدروم  بیشتر از اتاق خواب های آن هستند. مجسمه های شیر طلا در استخر، اسکله خصوصی و حمام ترکی خصوصی از خدمات خاص این هتل برای مهمان های خاص تر میباشند