Categories
توریسم گردشگری گردشگری

سفر به جزایر رویایی باهاماس

مجمع الجزایر باهاماس که باهاما نیز نامیده می شود شامل ۷۰۰ جزیره در دریای کارائیب ( قاره آمریکای شمالی ) است .

به گزارش ویرلن: تور باهاماس بیش از همه توریست‌های آمریکایی و علاقمندان به غواصی را به خود جلب می‌کند. سواحل دیدنی باهاماس با طبیعت بکر و بسیار زیبا به دلیل آب های معتدل از یک محیط زیست دریایی بسیار غنی و مملو از صخره های مرجانی برخوردار است.

در جزایر باهاماس شما می توانید در در کنار دریا گلف بازی کنید و از دیدن صخره های زیبا لذت ببرید و با قایق‌هایی با بادبان در دریای شفاف ماهیگیری کنید . اقامت در باهاماس بهترین انتخاب برای یک ماه عسل عاشقانه است و فرهنگ جذاب و متنوع جزایر باهاماس شما رو متحیر خواهد کرد .

مجمع الجزایر باهاماس در شمال جزیره کوبا و در شرق ایالت فلوریدا در دریای کرائیب واقع شده است. مجمع الجزایر باهاماس از ۷۰۰ جزیره بزرگ و کوچک تشکیل شده که در مجموع ۱۴ هزار کیلومتر مربع وسعت دارند. اما بخش اعظم این جزایر غیرمسکون هستند. باهاماس که قبلا مستعمره بریتانیا بوده پس از استقلال دارای حکومتی شبیه کانادا و استرالیا است به عبارتی رئیس نمادین کشور الیزابت دوم ملکه بریتانیا است و فرماندارکل نیز که مقامی تشریفاتی دارد را او تعیین می کند. در واقع ، نخست وزیر منتخب مردم در این سیستم حکومتی مشروطه رهبر اصلی کشور و تعیین کننده سیاست‌های آن است. سواحل باهاماس بیش از همه توریست‌های آمریکایی و علاقمندان به غواصی را جلب می‌کند. سواحل باهاماس به دلیل آب های معتدل از یک محیط زیست دریایی بسیار غنی و مملو از صخره های مرجانی برخوردار است. بندر ناسائو، پایتخت باهاماس در جزیره نیو پروویدنس قرار دارد. سفر به جزایر رویایی باهاماس.

فستیوال جونکانو مشهورترین فستیوال در باهاماس که در جریان جشن‌های کریسمس و سال نو برگزار می‌شود.

The Out Islands of The Bahamas

atlantis-hotel-on-paradise-island-in-nassau-bahamas

rewrite_bahamas-3

ویرلن ؛ راهنمای جاذبه‌های تور کشورهای مختلف