Categories
ورزشی

مصاحبه کی روش : خداحافظی از تیم ملی !

امروز پس از شنیدن خبر خداحافظی احتمالی کی روش که البته احتمالش از قبل هم می رفت فقط یک دلیل به ذهنمان خطور کرد: فشار این روز های اطرافیان به کفاشیان و دعوا های داخلی با اسدی و ….

این که کی روش دوباره تصمیم به رفتن بگیرد حق اوست، چرا که در این چند ماه هر چقدر فشار لازم بود از سوی برخی ها و با دستور برخی دیگر به او وارد کردند و کی روش هر چقدر مغرور و خودخواه باشد و هر چه در ایران با یکدندگی حرف خودش را زد اما باز هم سر مربی تیمی بود که ما برای پیروزی هایش هورا می کشیم.

این بار داستان متفاوت است و کی روش می داند که این شمشیر ها بالاخره سر او را می برد و برای همین اگر خدا حافظی صورت بگیرد، این بار جدی تر از هر بار است و مانده ایم که نفر بعدی که بیاید با چه کسانی آبش در یک جوی می رود و با چه کسانی مشکل خواهد داشت.

این داستان باید ریشه ای حل شود یک سر مربی یک قرار داد دارد و طرف حسابش هم یک سازمان و ارگان است و این نمی شود که هر روز با روش های مختلف جواب گوی آدم های ریز و درشتی باشد که درفوتبال خود نمایی می کنند.
 
در این باره البته هنوز خبری رسمی از خود کی روش و یا اردوی این تیم از گوام به تهران مخابره نشده است و شاید در راه طولانی گوام تا تهران خبر در اقیانوس مدفون شود و باز کی روش بماند و نوازش های دور و اطراف ….

دبیری: خداحافظی کی روش صحت ندارد
 
شهرام دبیری : در خصوص شایعه‌هایی در خصوص خداحافظی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: فکر نمی‌کنم چنین چیزی صحت داشته باشد. این موضوع در حد گمانه زنی‌های رسانه‌هاست .
 
وی ادامه داد: سرمربی تیم ملی فوتبال با فدراسیون ایران قرار داد دارد.
 
وی درخصوص جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: چهارشنبه جلسه هیات رئیسه برگزار می‌شود و درباره حسابرسی مالی به بحث و تبادل نظر خواهیم پرداخت دراین جلسه درباره مجمع آتی فدراسیون هم به گفتگو می‌پردازیم.
 
دبیری درباره اختلافات فدراسیون فوتبال به این جمله اکتفا کرد: اختلاف نظر میان همه ارگان‌ها وجود دارد در حال حاضر آتش بس اعلام شده است.

شهاب الدین عزیزی خادم نیز در خصوص مسائل جاری فدراسیون فوتبال و شایعاتی که درباره خداحافظی کی روش گفت: در این باره پس از جلسه چهارشنبه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پاسخگوی شما خبرنگاران خواهم بود.