Categories
ورزشی

خط حمله پرسپولیس وحشتناک شد ؟

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خط حمله پرسپولیس با حضور همزمان طارمی و علیپور وحشتناک می‌شود، اما نمی‌دانم چرا از این زوج استفاده نمی‌شود.
محمود کلهر در مورد شرایط حال حاضر پرسپولیس اظهار داشت: این روزها از طرف پرسپولیسی‌ها هجمه زیادی علیه داوری وجود دارد، اما واقعیت این است که مهاجمان پرسپولیس مانند امید عالیشاه به راحتی موقعیت‌های گل را از دست می‌دهند. ضمن اینکه بنسون و علیپور هر زمانی که در زمین بودند برای پرسپولیس بهترین عملکرد را داشتند، اما از آنها کمتر بازی گرفته می‌شود.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم شکل خط حمله پرسپولیس باید تغییر پیدا کند. خط حمله پرسپولیس با حضور همزمان طارمی و علیپور وحشتناک می‌شود، اما نمی‌دانم چرا از این زوج استفاده نمی‌شود. پرسپولیس با پتانسیلی که در خط حمله دارد می‌تواند بیشتر از این‌ها در بازی‌هایش گلزنی کند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان افزود: اگر پرسپولیس با سیستم ۳-۳-۴ یا ۲-۲-۴ بازی کند بهتر می‌تواند در نتیجه‌گیری عمل کند. به نظرم برانکو باید در تیمش تغییر سیستم دهد تا پرسپولیس چهره واقعی خودش را نشان دهد.

کلهر در پاسخ به این سؤال که تکلیف طلبش از باشگاه راه‌آهن چه شده است، گفت: من سال‌ها در آکادمی راه‌آهن بودم، اما بعد از جدایی استیلی از این تیم من هم استعفا دادم. البته با آمدن فرهاد کاظمی به من گفتند که کارم را ادامه دهم و من هم این پیشنهاد را قبول کردم، اما با جدایی کاظمی کار من هم در راه‌آهن تمام شد.

وی تصریح کرد: حدود ۳۰۰ میلیون از باشگاه راه‌آهن طلب دارم و قرار شده که از محل درآمدهای این باشگاه در سازمان لیگ طلب من پرداخت شود.