2023/06/02

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

خبر جدید از بانک مسکن

محمدحسن مرادی، درباره آخرین آمار ثبت‌نام‌کنندگان صندوق پس‌انداز مسکن یکم بانک مسکن اظهار کرد: طی ۱۳۲ روز کاری تا پایان روز ۲۴ آبان، پنج هزار و ۴۹ فقره حساب به مجموع ۶۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در صندوق پس‌انداز مسکن یکم شعب بانک مسکن شهرهای کمتر از ۲۰۰ هزار نفر سرمایه‌گذاری شده است. به این معنا که به طور میانگین در هر روز ۲۶ فقره حساب به مبلغ ۳۱۰ میلیون تومان افتتاح شده است.

مدیرکل طرح و برنامه بانک مسکن ادامه داد: در شهر تهران نیز ۵ هزار و ۶۲۰ فقره حساب پس‌انداز مسکن یکم به میزان ۱۵۲ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان و به طور میانگین در هر روز ۴۲ فقره حساب به میزان ۱ میلیارد و ۷۰ میلیون تومان افتتاح شده است.

این مقام ارشد بانک مسکن تأکید کرد: در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر، ۱۱ هزار و ۳۲۵ فقره حساب به مبلغ ۲۰۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در شعب بانک مسکن به صندوق پس‌انداز مسکن یکم واریز شده است. به طور میانگین در هر روز در این شهرها ۶۷ فقره حساب پس‌انداز مسکن یکم به مبلغ ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح شده است.

به گفته مرادی مجموع مبلغ سرمایه‌گذاری شده در حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم در این ۱۳۲ روز کاری، ۴۲۱ میلیارد تومان بوده است. به طور میانگین در هر روز، ۱۳۵ فقره حساب پس‌انداز مسکن یکم بانک مسکن به مبلغ ۲ میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان در شعب این بانک در سراسر کشور سپرده‌گذاری شد.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »