Categories
گوناگون

مراکزآموزشی پنج شهرستان فردا تعطیل است

قاسم قائدی دوشنبه شب درگفت وگو با ایرنا افزود: براساس تصمیم کمیته مدیریت بحران تمام مقاطع تحصیلی در مدارس و مراکز آموزش عالی در شهرستان های بوشهر، دشتستان ، تنگستان، گناوه و دیلم فردا ( روز سه شنبه) درنوبت صبح تعطیل شده است.
وی یادآورشد: همه کارگروههای مدیریت بحران استان بوشهر برای انجام اقدام های لازم در آماده باش هستند.
قائدی اضافه کرد: باتوجه به شرایط جوی نامناسب مردم به اطلاعیه های مدیریت بحران توجه داشته باشند و از تردد غیر ضروری نیز در جاده های درون و برون شهری پرهیز کنند.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر نیز گفت: براساس پیش بینی نقشه های هواشناسی از عصر امروز (دوشنبه) یک سامانه بارشی وارد این استان شده است.
پیام مساعدی درگفت و گو با ایرنا افزود: با آغاز فعالیت این سامانه بارشی انتظار می رود در ۴۸ ساعت آینده شاهد رگبارهای شدید باران، رعد و برق و وزش تند باد در بیشتر مناطق استان بوشهر باشیم.
وی یادآورشد: با خروج این سامانه بارشی از استان بوشهر پیش بینی می شود علاوه بر افزایش سرعت بادهای شمالی و تلاطم دریا دمای هوا در استان بوشهر به طور محسوسی کاهش یابد.
مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی نیمه ابری و همراه با رگبار باران، رعد و برق و ریزش تگرگ پیش بینی می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به وقوع آبگرفتگی در گذرگاه های عمومی افزود: با توجه به سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها در این مدت شهروندان باید برای تردد درون شهری و برون شهری تمهید های لازم را پیش بینی کنند.

 

منبع : ایرنا