Categories
اخبار داغ پزشکی و سلامت ویژه پزشکی و سلامت

لیپوماتیک بازوها

لیپوماتیک بازوها

به گزارش ویرلن، امروزه از روش لیپوماتیک در موارد بسیاری استفاده می شود ، شاید برخی از اندام ها تنها نیاز به کوچک کردن قسمت های کمی داشته باشند تا ایده آل به نظر بیایند، یکی از اندام های بالاتنه که تاثیر بسیاری در چاقی و لاغری افراد دارد بازوها هستند .

بافت بازوها بسیار سخت است و چربی آن به راحتی از بین نمی رود ، برای کوچک کردن تنها یک سانت از بازوها نیاز به ورزش و تمرینات سخت و دشوار است . برخی از افراد دارای بازوهای بزرگ و پر چربی هستند و یا اینکه استعداد عجیبی در بزرگ شدن بازوها دارند ، از این رو تلاش می کنند تا با گرفتن رژیم های لاغری و تمرینات سخت بازو چربی های اضافی این قسمت را از بین ببرند . از بین بردن چربی ها نه تنها کار ساده ای نیست بلکه اگر به صورت اصولی انجام نشود ممکن است اندام مورد نظر را نسبت به تجمع چربی حساس تر کند.

 لیپوماتیک بازو

هرچند لاغری با لیپوماتیک یک جراحی زیبایی است اما می تواند بازوهای شما را زیبا و خوش فرم کند ، با تخلیه ی چربی از بازوها می توانید برای همیشه از شر چربی های این قسمت خلاص شوید . بافت پوست شما تازه و جوان خواهد شد و احساس بهتری در زمان پوشیدن لباس خواهید داشت .

این جراحی که امروزه بسیار رایج است برای کسانی توصیه میشود که دارای بازوهای بزرگ و افتاده هستند و از ظاهر ناخوشایند آن راضی نیستند ، این جراحی توسط یک پزشک جراح زیبایی انجام می پذیرد و خطرات و عوارضی نیز در بر نخواهد داشت .

با استفاده از روش لیپوماتیک چربی های بازو تخلیه شده و پوست آن نیز تا حدودی کشیده می شود .

نکته ی جالب در رابطه با لیپوماتیک این است که شما می توانید چربی های تخلیه شده از بدن را در اندام های دیگرتان تزریق کنید و عمل انتقال چربی را نیز انجام دهید . زیرا در این روش سلول های چربی سوزانده نمی شود و تنها خورد می شوند از این رو می توان چربی ها را به سایر بافت های بدن منتقل نمود .

منبع: سایت دکتر محمدیان