آخرین اخبار

  پربازدید ترین مطالب

  داستان موفقیت

  وردپرس

  فریلنسر

  تولید محتوا

  ارزش استارتاپ خبریاب SmartNews مرز ۱ میلیارد دلار را رد کرد!

  استارتاپ خبریاب SmartNews

  سرمایه‌گذاری ۲۸ میلیون دلاری جدید در استارتاپ خبریاب SmartNews سبب پیشرفت شگرف آن شد. اکنون این استارتاپ در زمره شرکت‌های دارای ارزش بیش از یک میلیارد دلار تلقی می‌شود.

  تا امروز، در مجموع، نزدیک به ۱۱۶ میلیون دلار در استارتاپ خبریاب SmartNews سرمایه‌گذاری شده، اما اکنون ارزش واقعی آن نزدیک به ۱٫۱ میلیارد دلار است. برخی سرمایه‌گذاران در این استارتاپ بانک توسعه ژاپن، شرکت SMBC Venture Capital و Japan Co-Invest LP هستند. همانطور که حدس زدید، استارتاپ نام برده متعلق به کشور ژاپن است.

  خرید رپورتاژ آگهی

  رشد سریع استارتاپ خبریاب SmartNews

  تاسیس استارتاپ خبریاب SmartNews به سال ۲۰۱۲ در شهر توکیو برمی‌گردد. اپلیکیشن آن‌ها توانست خیلی زود به آمار کاربران ماهیانه فعال ۲۰ میلیون نفری در ژاپن و آمریکا دست پیدا کند. این استارتاپ توانست با نرخ رشد باورنکردنی ۵۰۰ درصد در هر سال رشد کند، به همین دلیل به سرعت به تعداد کاربران آن افزوده شد. هدف کاربران از نصب اپلیکیشن SmartNews، اطلاع از اخبار سیاسی، ورزشی، جهانی، تفریحی و اخبار قرار گرفته در دیگر دسته‌بندی‌ها داخل یک برنامه است. نکته اینجاست که در این برنامه، اخبار به طور ویژه برای هر کاربر مرتب می‌شود.

  استارتاپ خبریاب SmartNews برای کسب درآمد اقدام به تبلیغ برای دیگر شرکت‌ها داخل اپلیکیشن خود می‌کند. تبلیغات در این نرم افزار به شیوه‌ای هوشمند نمایش داده می‌شوند. به عبارتی همانند اخبار، تبلیغات نیز برای هر کاربر به شکلی هوشمند به نمایش در آمده و برای هر یک منحصربه‌فرد است. این اپلیکیشن تبلیغات ویدیویی را نیز شامل می‌شود.

  استارتاپ SmartNews با خبرگزاری‌ها و وب سایت‌های بزرگ زیادی همکاری می‌کند. به عنوان نمونه باید به ۴۰۰ همکار آن در ایالات متحده آمریکا همچون آسوشیتد پرس و بلومبرگ اشاره کرد. یکی از رقبای اصلی آن را باید اپل نیوز پلاس دانست که امکان دسترسی به بیش از ۳۰۰ مجله را به ازای پرداخت ماهیانه ۹٫۹۹ دلار فراهم می‌کند.

  منبع: techcrunch

  خرید رپورتاژ
  قبلی «
  بعدی »

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تولید محتوا + رپورتاژ آگهی

  آخرین مقالات