2022/11/28

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

میتسوبیشی ۲۰۱۶ به صورت اقساط و پیش‌فروش

مدل‌های ۲۰۱۶ میتسوبیشی در بازار ایران
اوتلندر، میراژ و لنسر تیپ۲ مدل‌های ۲۰۱۶ میتسوبیشی‌ موتورز هستند که به صورت نقد، اقساط و پیش‌فروش عرضه می‌شود.
به گزارش ویرلن ، اوتلندر، میراژ و لنسر تیپ۲ مدل‌های ۲۰۱۶ میتسوبیشی‌موتورز هستند که به صورت نقد، اقساط و پیش‌فروش عرضه می‌شود.

این شرکت ژاپنی از نظر تعداد خودرو های تولیدی شانزدهمین خودروساز بزرگ جهان محسوب می‌شود و در حال حاضر در میان مدل‌های ۲۰۱۶، اوتلندر (Outlander)، میراژ (Mirage) و لنسر تیپ۲ (Lancer Type2) را به بازار ایران روانه کرده است.

لنسر فقط نقد

هم‌اکنون  لنسر تیپ۲ فقط به صورت نقدی با قیمت ۱۰۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته و طی ۱۰ روز کاری به خریدار تحویل داده می شود. این خودرو در رنگ‌های سفید و نقره‌ای عرضه می‌شود.

اوتلندر هم فروش اقساطی و هم پیش‌فروش

اوتلندر ۲۰ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان قیمت دارد و آن را هم به صورت اقساطی و هم پیش‌فروش در رنگ‌های مشکی، نوک‌مدادی، نقره‌ای، سفید و قهوه‌ای عرضه می‌کنند.

 

۰۰۱

ثبت‌نام برای پیش‌فروش اوتلندر ۶۰ روز و ۱۲۰ روز کاری پیش از تحویل خودرو صورت می‌گیرد. در پیش‌فروش ۶۰ روزه پیش‌پرداخت‌های ۵۰ میلیونی باید در دو نوبت، یکی زمان ثبت‌نام و دیگری ۳۰ روز پس از ثبت‌نام انجام شود. سود مشارکت تعیین شده در این شکل از پیش‌فروش ۲۶ درصد و سود انصراف ۲۴ درصد است.

در صورت دیگر پیش‌فروش اوتلندر خودرو ۱۲۰ روز کاری پیش از تحویل پیش‌فروش می‌شود و مبلغ پیش‌پرداخت‌های آن ۴۰ میلیون تومان در سه مرحله است؛ یکی در زمان ثبت‌نام و دومی ۶۰ روز پس از ثبت‌نام و سومی ۹۰ روز پس از آن است. سود مشارکت این شکل از پیش‌فروش ۳۰ درصد و سود انصراف ۲۸ درصد است.

اوتلندر به صورت اقساطی هم ‌فروخته می شود و در فروش اقساطی خودرو را ۶۰ روزه به مشتری تحویل می‌دهد. مبلغ پیش‌پرداخت‌های ۵۴ میلیون یکی در زمان ثبت‌نام و دیگری در ۳۰ روز پس از آن ثبت‌نام است. اقساط این خودرو ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه هستند و مبلغ اقساط ۱۲ ماهه ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، اقساط ۱۸ ماهه ۶۹ میلیون و ۹۰ هزار تومان و اقساط ۲۴ ماهه ۵۶ میلیون و ۱۰ هزار تومان است. در اقساط ۱۲ ماهه کارمزد حذف شده است.

میراژ هم مانند اوتلندر

قیمت میراژ ۷۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است و این خودروی سواری نیز مانند اوتلندر هم پیش‌فروش می‌شود و هم به صورت اقساطی در رنگ‌‌های مشکی، قرمز، آبی، نوک‌مدادی، نقره‌ای و خاکستری فروخته می‌شود.

Mirage_XLS_Panther_Black

در پیش‌فروش، خریداران خودرو را یا ۶۰ روز و یا ۱۲۰ روز پیش از تحویل پیش‌خرید می‌کنند. در پیش‌فروش ۶۰ روزه مبالغ پیش‌پرداخت‌ ۲۰ میلیون در دو مرحله یکی زمان ثبت‌نام و دیگری ۳۰ روز پس از آن است. سود مشارکت و انصراف  به ترتیب ۲۶ و ۲۴ درصد اعلام شده است.

پیش‌پرداخت‌های میراژ در پیش‌فروش ۱۲۰ روزه، ۱۰ میلیون تومان است و در سه مرحله انجام می‌شود؛ یکی زمان ثبت‌نام، دومی ۶۰ روز و سومی ۹۰ روز پس از آن. مبالغ سود مشارکت و انصراف هم به ترتیب ۳۰ و ۲۸ درصد هستند.

در فروش اقساطی میراژ، پیش‌پرداخت‌ها در دو نوبت یکی زمان ثبت‌نام و دیگری ۳۰ روز پس از آن انجام می‌گیرد. مبلغ پیش‌پرداخت‌ها ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده و اقساط در ۱۵ ماه به مبلغ دو میلیون تومان پرداخت می‌شوند. در فروش اقساطی کارمزد حذف شده و خودرو ۶۰ روز کاری پس از ثبت‌نام تحویل می شود.

تاریخ: شنبه ۲۲ اسفند

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »