2024/02/23

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

شاسی بلند جدید لیفان X80

هرچند وقت یکبار تصاویری از شاسی بلند جدید لیفان در خبرگزاری‌های چینی منتشر می‌شود و با خود موجی از نظرات را به همراه دارد، به تازگی هم تصاویری جاسوسی از این شاسی بلند منتشر شده است که این بار برخلاف همیشه، بخشی از اطلاعات فنی مربوط به این خودرو را هم به همراه دارد.

به گزارش ویرلن ؛ X80، نام شاسی بلند لیفان است که به تازگی تصاویر جاسوسی آن در رسانه‌ها منتشر شده است، البته ۳ الی ۴ روز دیگر قرار است به طور رسمی در نمایشگاه پکن چین رونمایی شود، ولی می‌توان با پرداختن به این اطلاعات، زمینه‌ای برای معرفی این شاسی بلند فراهم کنیم. هرچند لیفان X60 در بازار کشور عرضه می‌شود و می‌تواند برای مخاطبان پیگیر محصولات لیفان جذاب باشد.
اولین چیزی که در اطلاعات مربوط به این خودرو اعلام شده است، ابعاد و اندازه چهارچوبی است که برای آن در نظر گرفته‌اند. در مدل قبلی شاهد طول کلی ۴۸۷۰ میلی متری، عرض ۱۹۳۲ میلی متری، ارتفاع ۱۷۴۶ میلی متری و فاصله بین دو محور ۲۸۵۰ میلی متری بودیم، ولی در مدل جدید از طول کلی به اندازه ۵۰ میلی متر کاسته‌اند و طول کلی خودرو را به ۴۸۲۰ میلی متر کاهش داده‌اند که پیرو آن، فاصله بین دو محور خودرو هم به ۲۷۹۰ میلی متر رسیده است. بعلاوه طول و فاصله بین دو محور، عرض کلی خودرو هم ۲ میلی متر کمتر شده است، اما در عوض ارتفاع خودرو از ۱۷۴۶ میلی متر به ۱۷۶۰ میلی متر افزایش پیدا کرده که باعث افزایش فضای سر مسافران شده است.

 

لیفان X80-2

مدلی دیگر از لیفان X80 هم وجود دارد که گفته شده طولی ۴۸۵۵ میلی متری، عرضی ۱۹۲۵ میلی متری، ارتفاعی ۱۷۲۰ میلی متری و فاصله بین دو محوری ۲۷۹۰ میلی متری دارد.
اخبار مربوط به پیشرانه این خودرو هم حاکی از این دارد که شرکت خودروسازی لیفان بر روی X80 از پیشرانه‌هایی ۲٫۴ لیتری چهار سیلندر ۱۶۵ اسب بخاری ساخته شده توسط میتسوبیشی و یک پیشرانه در حال توسعه ۲ لیتری توربوشارژر استفاده خواهد کرد که فعلا اطلاعاتی از پیشرانه ۲ لیتری در دسترس نیست. ماه گذشته هم گفته شده بود که پیشرانه‌ای ۱٫۸ لیتری توربو بر روی این خودرو سوار می‌شود که در اطلاعات جدید خبری از آن نیست.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »