2024/03/04

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

خودرو اپل

تحلیل‌گران تکنولوژی و اقتصاد حدس می‌زنند اولین خودرویی که اپل تولید کند حدود ۷۵۰۰۰ دلار قیمت خواهد داشت. شرکت اپل تا این لحظه اخبار مربوط به تولید خودرو راتایید نکرده، اما شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد این شرکت در تدارک این کار است.

به گزارش ویرلن ؛ اپل مدتی است که دست به استخدام کارشاسان و متخصصان حوزه‌ی خودرو زده و با شرکت‌هایی نیز در این خصوص وارد همکاری شده، اما همچنان از اعلام هر خبری در این مورد خودداری می‌کند.

کنجکاوی‌ها نسبت به قابلیت‌ها و ویژگی‌های خودرویی که اپل خواهد ساخت روزبروز در حال افزایش است. ولی علاوه بر این‌ها قیمت این خودرو هم نقطه‌ی اشتراک بسیاری از سوال‌هاست؛ هرچه باشد همیشه محصولات اپل قیمت نسبتا بالایی در مقایسه با همتایان‌شان داشته‌اند.

بر همین اساس یکی از تحلیل‌گران حوزه ی تکنولوژی به نام «جین مانستر» (Gene Munster) اعلام کرده که به گمان او خودروی اپل در حدود ۷۵ هزار دلار قیمت خواهد داشت. قبلا عده‌ی دیگری از تحلیل‌گران حدس زده بودند که این خودرو ۵۵ هزار دلار فروخته خواهد شد.

اپل مدتی است که دست به استخدام کارشاسان و متخصصان حوزه‌ی خودرو زده اما همچنان از اعلام هر خبری در این مورد خودداری می‌کند.

ضمنا مانستر در ادامه‌ی حرف‌های خود گفت که “احتمالا خودروی اپل در سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ وارد بازار می‌شود؛ یعنی در سال ۲۰۱۹ پیش‌فروش می‌شود و تا ۲۰۲۰ به دست خریداران‌اش می‌رسد.“

وی دلیل این تاخیر یک‌ساله را هم تمایل اپل به منتظر نگه داشتن کاربران عنوان کرد. خبرهای دیگری هم قبلا منتشر شده بود که بیان می‌کرد اپل تا سال ۲۰۱۹ خودروی خود را تولید خواهد کرد.

البته تمام این‌ها فعلا در حد حدس و گمان هستند. تیم کوک، مدیر ارشد اپل مدتی پیش اعلام کرده بود که اگر تولید خودرویی هم در کار باشد، به این زودی‌ها نخواهد بود.

منبع: Ubergizmo

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »