2024/03/02

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

توسعه خودروهای الکتریکی با سرمایه گذاری ایسر

مجله فناوری ویرلن : خودروهای الکتریکی به حوزه جذابی برای بسیاری از شرکت‌های حوزه فناوری تبدیل شده‌اند. پس از شنیدن خبرهایی در مورد برنامه‌های اپل برای ورود به بازار خودرو حالا به نظر می رسد ایسر هم برنامه‌هایی برای صنعت خودرو دارد.
حالا می توانیم ایسر را هم به جمع شرکت‌های علاقمند به بازار خودروهای الکتریکی اضافه کنیم. این شرکت به تازگی از برنامه‌های خود برای توسعه باتری هاو سیستم‌های انرژی خودروهای الکتریکی سخن گفته و حتی یک نمونه را نیز رونمایی کرده است.

خودرویی که شرکت ایسر در جریان نمایشگاه eCarTex Munich در آلمان به نمایش گذاشت قرار نیست به این زودی‌ها وارد رقابت با خودروهای شرکت تسلا یا سایر تولید کنندگان خودرو دنیا شود. در واقع این خودرو طراحی شده تا سایر تحقیقات این شرکت در زمینه فناوری محاسبات ابری که مختص خودروهای متصل به اینترنت انجام گرفته است، به نمایش گذاشته شوند.

تحلیل‌گران معتقدند که تجارت تمرکز یافته بر خودروی ایسر در واقع قسمتی از «فضای ابری خود را بسازید (BYOC)» ایسر است. گروه سازنده این خودرو متشکل از ۱۰ مهندس از شرکت تایوانی China Motor و برخی از کارمندان ایسر است و به نظر می‌رسد ایسر در تلاش است تا قسمت عمده‌ای از این پروژه را با کمک تولید کننده‌های کوچک خودرو به نتیجه برساند.

به نظر نمی رسد که قرار باشد در آینده نزدیک صاحب خودرویی با برند ایسر شویم ولی یک چیز بسیار مهم است و آن هم این که هر چه تعداد شرکت‌های توسعه دهنده فناوری‌های جدید در زمینه خودروهای الکتریکی گسترش یابند امید به سرعت بخشیدن به توسعه این صنعت بیشتر می‌شود.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »