2023/11/30

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

آئودی S5 کوپه سفارشی

سال آینده یک مدل جدید از راه خواهد رسید و A5 کوپه رفته‌رفته به سمت بازنشستگی پیش می‌رود؛ با این حال، و مخصوصاً در این نسخه ویژه S5، هنوز هم تازگی و طراوت خود را حفظ کرده است. این کوپه پرفورمنس از رنگ بدنه خاص قهوه‌ای ماهون آئودی استفاده کرده که ۲۴۰۰ یورو هزینه در بر دارد و همین‌طور بر روی چرخ‌های آپشن ۱۹ اینچی ۱۰ پره‌ای آلومینیومی با پره‌های طرح Y قرار گرفته است. این چرخ‌ها در پوشش تایرهایی با ابعاد ۲۵۵/۳۵ R19 قرار گرفته‌اند و برای داشتن آنها به ۱۹۵۰ دلار هزینه اضافی نیاز است.

به داخل کابین که قدم می‌گذاریم، صندلی‌ها و پنل درها با چرم کلاسیک و قرمز رنگ «والکونا» جلب‌توجه می‌کنند. همچنین قسمت‌های نقره‌ای به همراه تریم‌های آلومینیومی و چوبی، سطح طراحی داخلی آئودی را از این هم فراتر می‌برند. این در حالی است که مجموعه ابزارهای ویژه آئودی و طراحی دو رنگ غربیلک فرمان در پوششی از چرم با رگه‌های نقره‌ای که کاملاً با طراحی صندلی‌ها منطبق است، مشاهده می‌شوند.

اگر می‌خواهید منتظر S5 بعدی باشید، این مدل همراه با مدل استاندارد A5 کوپه در نیمه دوم سال آینده میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت. در این مدل، از یک موتور جدید ۳ لیتری V6 TFSI استفاده می‌شود که قدرتی برابر ۳۴۹ اسب‌بخار دارد و گشتاور خروجی‌اش به ۵۰۰ نیوتن‌متر می‌رسد؛ یعنی همان چیزی که اخیراً در S4 / S4 آوانت دیده شده است. این قدرت از طریق یک گیربکس جدید ۸ سرعته تیپ‌ترونیک به یک سیستم AWD کواترو هدایت می‌شود. این سیستم گیربکس جدید هم تعویض دنده‌های سریعتری دارد و هم مصرف سوخت کمتری را به همراه خواهد داشت.

A5 / S5 اسپورت‌بک نیز مدل‌های دیگری هستند که به این جمع در سال ۲۰۱۶ اضافه می‌شوند و پس از آن، نوبت به A5 / S5 کابریولت در نیمه اول سال ۲۰۱۷ می‌رسد.

 

 آئودیS5  کوپه سفارشی

 آئودیS5  کوپه سفارشی

 

 آئودیS5  کوپه سفارشی

 آئودیS5  کوپه سفارشی

 آئودیS5  کوپه سفارشی

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »