2023/06/02

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

۵ مسیر برتر مسافرتی سال ۲۰۱۵

به گزارش ویرلن ؛ لیست ۵ مسیر برتر مسافرتی سال ۲۰۱۵ را به شرح ذیل می باشد:

میلان Milan Italy :Milan

 اگر شهر روم معرف ایتالیای کلاسیک و باستانی باشد، شهر میلان را می توان نماینگر ایتالیایی مدرن و جدید نامید. شهر میلان مدرنترین شهر در میان شهرهای ایتالیا است؛ در حالی که همچنان بافت قدیمی خود از جمله معروف ترین نماد شهر که همان کلیسای دومو “Duomo di Milano” باشد را حفظ نموده است. میلان در فاصله زمانی  می و اکتبر میزبان نمایشگا  Expo 2015  با موضوع تغذیه زمین و انرژی برای زندگی  “ Feeding the Planet, Energy for Life”خواهد بود که علاقه مندان زیادی را برای دیدن از این نمایشگاه جذب خود کرده است.

هاوانا Havana Cuba :Havana1-554x256

شهر هاوانا پایتخت بین المللی کوبا با جاذبه های گردشگری فراوان می باشد که بعد از توافق اخیری که مابین ایالات متحده و کوبا ایجاد شد، این جزیره به یکی از جذاب ترین مسیرهای گردشگری سال

تبدیل شده است.

 کوتورKotor Montenegro   :kotor-512x256

کوتور یکی از شهرهای ساحلی کشور مونتنگرو می باشد و بدلیل وجود بافت قرون وسطایی و جذابیت های طبیعی بی نظیر، محبوبیت خاصی در بین علاقمندان سفر پیدا کرده است. کشور مونتنگرو در سالهای اخیر حجم وسیعی از  گردشگران را به سمت خود جذب کرده و امسال نیز اقدام به برگزاری  رویدادهای وسیعی از جمله فستیوال های موسیقی ، فستیوال قایق، کارنوال کوتور “Kotor Carnival” کرده است.

سنگاپور  Singapore:Singapore-554x256

ترکیبی از آسمان خراشها و متروهای مدرن با آمیزه ای از فرهنگ چینی ، مالایی و هندی، این باغ شهر را به یک توقفگاه و جاذبه بی نظیر در منطقه تبدیل کرده است. شهر سنگاپور در سال ۲۰۱۵ تولد ۵۰ سالگی خود را جشن می گیرد و همین عاملی برای علاقه مندان به سفر به این شهر زیبا شده است.

کوههای راکی Colorado USA :Raki-mountain-554x256

مجموعه تفریحی و پارکهای ملی کوههای راکی در غرب ایالات متحده واقع شده اند و در فصل زمستان میزبان علاقه مندان به اسکی و در فصل تابستان ارائه دهنده خدمات به دوستداران پیاده روی، کوهنوردی، کمپینگ، رفتینگ و کانو و کایاک سواری می باشد. این مجموعه امسال صدمین سالگرد تولد خود را جشن خواهد گرفت و علاقه مندان پر شماری را به خود جذب نموده است.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »