2022/12/07

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

جاذبه گردشگری هامبورگ

به گزارش ویرلن:

هامبورگ (به آلمانی: Hamburg)، دومین شهر بزرگ آلمان و همچنین ششمین در اتحادیه اروپا است. هامبورگ همچنین، دومین شهر بزرگ بندری در اتحادیه اروپا میباشد.
هامبورگ یک شهرایالتی است، یعنی یکی از شانزده ایالت آلمان نیز به شمار میآید . مساحت آن ۷۵۵ کیلومتر مربع می باشد.
جغرافیای هامبورگ:
هامبورگ در جنوب شبه جزیره یوتلاند قرار دارد.که در جنوب آن اروپای قاره ای در شمال منطقه اسکاندیناوی در غرب دریای شمال و در شرقدریای بالتیک قرار دارد. هامبورگ بر روی رود البه قرار دارد که از تقاطع آلستر و بیله تشکیل می شود. هامبورگ دارای آب و هوای اقیانوسی است که تحت تاثیر اقیانوس اطلس است.
آب و هوای هامبورگ :
هامبورگ از آب و هوای خشکی برخوردار نیست . معمولا بادهای غربی متداول ، هوای مرطوب دریا را از دریای شمال با خود می آورند. تابستان با هوای گرم عجین شده و دمای هوا را تا ۳۰ درجه سانتی گراد بالا می برد و در زمستان هوای سردی را بین ۱۰- و۲۵- درجه سانتیگراد به همراه می آورد . در بعضی از روزهای سرد زمستان به رغم وجود نمک و حرکت شدید رودخانه Elbe ، این رودخانه و دریاچه های Alter در مرکز شهر هامبورگ شروع به یخ زدن می کنند تا جایی که جمعیت بسیاری را جهت بازی اسکیت روی یخ از منازلشان به بیرون می کشند .
جاذبه های دیدنی هامبورگ:
پارک گلها ، برج تلویزیونی ، کلیسای شهر، دریاچه آلستر، رصد خانه هامبورگ، شهرک بندری هافن سیتی و ساختمان قدیمی
مساحت هامبورگ :

۷۵۵ کیلومتر مربع
برای مشاهده اطلاعات هتل هامبورگ، راهنمای جاذبه های تور هامبورگ، و گرفتن قیمت هتل های هامبورگ، به سایت رزرو هتل با ما مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید با کارت های شتاب و بطور کاملا آنلاین رزرو هتل هامبورگ، را با تخفیف های بسیار خوب انجام دهید.

برای مشاهده اطلاعات هتل  هامبورگ، راهنمای جاذبه های تور هامبورگ، و گرفتن قیمت هتل های  هامبورگ، به سایت رزرو هتل با ما مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید با کارت های شتاب و بطور کاملا آنلاین رزرو هتل  هامبورگ، را با تخفیف های بسیار خوب انجام دهید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »