دسته‌ها
توریسم گردشگری گردشگری

کدام کشورها برای خرید مناسب هستند؟ (سری اول)

به گزارش ویرلن:

اغلب، تعداد مکان‌هایی که بانوان می‌توانند در آنجا خرید خود را انجام دهند کم نیست، اما اگر می‌خواهید اطراف دنیا سفر کنید و خرید بخش مهمی از برنامه‌ی شما را تشکیل می‌دهد، در اینجا مکان هایی که حتماً باید برای قرار دادن در لیست خود مدنظر داشته باشید، زیرا تجربه‌ی خریدی متفاوت را برای شما فراهم خواهند کرد.

بانکوک
بانکوک
ممکن است خیابان‌های بانکوک با بوی ماهی خام و دیگر انواع گوشت‌ها، مقداری غیر جذاب و بدبو باشند، اما مغازه‌های زیادی در آن‌ها وجود دارد که تحمل کردن این بو را برای شما جبران می‌کند. هم فروشگاه‌های بسیار بزرگ با هر برندی که بتوانید آن را تصور کنید و هم بازارهای عمده‌فروشی در بانکوک وجود دارند. این عمده‌فروشی‌ها برای خرید مکان جالبی هستند زیرا اگر سه چیز یا بیشتر بخرید، یک سوم مبلغ از فیش شما کم می‌شود. و چه کسی به دنبال تخفیف نیست؟ این تخفیف تقریباً شامل همه چیز می شود، لباس، کفش، لوازم آرایشی … در حقیقت بعضی از مغازه‌های جواهر فروشی به صورت رایگان تاکسی با سوخت کامل در اختیار شما قرار می‌دهند تا شما را به مغازه‌ی خود ببرند، و این تقریباً به معنی مسافرت رایگان با تاکسی برای شما خواهد بود. بنابراین در بانکوک حمل‌ونقل رایگان و خرید ارزان‌قیمت خواهید داشت.

بوئنوس‌آیرس
بوئناس ایزر
زمانی که من در حال تحقیق بودم، با دیدن یک کشور آمریکای جنوبی که در بالای لیست مقاصد خرید جهان وجود داشت، شگفت‌زده شدم. این کشور ممکن است یک کشور جهان سومی باشد، اما تعداد زیاد خانم‌ها در جهان، تأثیر زیادی بر پیشرفت بازار خرده‌فروشی در تمام کشورها داشته است. یک محصول عالی این کشور چرم است. چرم آن ارزان و بادوام است. و می‌دانید این یعنی چه؟ یعنی می‌توانید کیف‌های مد روز، کمربندها، کفش‌ها و چکمه‌ها را با قیمتی بسیار کمتر از جاهای دیگر تهیه کنید . حتی می‌توانید با چانه‌زنی قیمت را پایین تر هم بیاورید! شما می‌توانید این سفر را هر طور دوست دارید بگذرانید، بسیار پرخرج یا بسیار ارزان، این بستگی به خود شما و حساب بانکی‌تان دارد.

برای مشاهده اطلاعات هتل های خارجی ، راهنمای جاذبه های تور کشورها و گرفتن قیمت هتل های خارجی به سایت رزرو هتل با ما مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید با کارت های شتاب و بطور کاملا آنلاین رزرو هتل را با تخفیف های بسیار خوب انجام دهید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle