دسته‌ها
توریسم گردشگری گردشگری

کدام کشورها برای خرید مناسب هستند؟ (سری چهارم)

به گزارش ویرلن:

اغلب، تعداد مکان‌هایی که بانوان می‌توانند در آنجا خرید خود را انجام دهند کم نیست، اما اگر می‌خواهید اطراف دنیا سفر کنید و خرید بخش مهمی از برنامه‌ی شما را تشکیل می‌دهد، در اینجا مکان هایی که حتماً باید برای قرار دادن در لیست خود مدنظر داشته باشید، زیرا تجربه‌ی خریدی متفاوت را برای شما فراهم خواهند کرد.

میلان
میلان یک مقصد عالی برای خرید است و جست‌وجو به دنبال کالاهای مد روز، یکی از کارهای متداول در خیابان‌های میلان است. بنابراین شیک‌ترین کت خود را بپوشید و به گزینشی‌ترین فروشگاه قدم گذاشته و مراقب چشم همیشه هوشیار پلیس باشید. شما می‌توانید به فروشگاه چهارگوش طلایی (Golden Quadrilateral) که تمام برندهای سطح بالا در آن وجود دارد رفته و در شیرینی‌پزی‌های دوست‌داشتنی و خانوادگی چیزی بخورید و به لباسی که دیگران پوشیده‌اند و وسایلی که حمل می‌کنند نگاه کنید.

لندن
لندن ممکن است به دلیل آب و هوای خیلی بد و مردم پرافاده خود، مکانی غیر جذاب به نظر برسد، اما اجازه ندهید که این موارد به برنامه‌های شما برای خرید در آنجا آسیبی وارد کند. مردم لندن بسیار شیک و مد روز هستند و شما می‌توانید از آن‌ها راهنمایی‌های مفیدی گرفته و از مغازه‌های آن‌ها برای کمد خود مجموعه‌ای از لباس‌های مد روز تهیه کنید. سوار مترو شده و در ایستگاه پل شوالیه‌ها (Knightsbridge) پیاده شوید و به فروشگاه مشهور هارودز Harrods بروید. شما می‌توانید به هر خیابان دیگری در لندن که معماری زیبایی دارد رفته و باز هم مغازه‌هایی را پیدا کنید که خرده‌ریز و وسایل زینتی مورد نیاز خود را از آن‌ها خریداری کنید.

برای مشاهده اطلاعات هتل های خارجی ، راهنمای جاذبه های تور کشورها و گرفتن قیمت هتل های خارجی به سایت رزرو هتل با ما مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید با کارت های شتاب و بطور کاملا آنلاین رزرو هتل را با تخفیف های بسیار خوب انجام دهید.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle