2022/12/07

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

هتل‌های پرنده ! یا هواپیمای مجلل ؟ + عکس

هتل های پرنده: جدیدترین تجملات به کار رفته در کابین های درجه یک هواپیما

در سوئیت های لوکس هواپیماها با پیش خدمت های شخصی آماده به خدمت، سخت است بگوییم که در اتاق هتل نشسته اید یا هواپیما. در این جا می خواهیم به معرفی برخی از مجللترین سوئیت های هواپیماها بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

هتل های پرنده: جدیدترین تجملات به کار رفته در کابین های درجه یک هواپیما

به گزارش ویرلن ؛ در سوئیت های لوکس هواپیما ها با پیش خدمت های شخصی آماده به خدمت، سخت است بگوییم که در اتاق هتل نشسته اید یا هواپیما. در این جا می خواهیم به معرفی برخی از مجللترین سوئیت های هواپیماها بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

هواپیمایی سنگاپور

first-class-suites-singapore-airlines-asrgardesh-com-31372628

شرکت هواپیمایی سنگاپور اولین و تنها شرکت هواپیمایی تجاری است که دارای سوئیت های مجلل و امکان تبدیل فضای کابین به تخت دو نفره است.

امکانات: منوی غذای عالی، کارد و چنگال برند گیونچی، صفحه نمایش ال سی دی ۲۳ اینچ و سرویس مرتب سازی سرویس خواب.


هواپیمایی اتحاد

first-class-suites-etihad-airlines-the-residence-asgardesh-com-31092332

شرکت هواپیمایی اتحاد در ماه دسامبر سوئیت های “The Residence” خود را ارائه داد. این سوئیت ها دارای اتاق خواب، اتاق نشیمن و حمام خصوصی هستند.

امکانات: تلویزیون های صفحه تخت ۳۲ اینچ، دوش حمام، ملافه های پنبه ای مصری و یک پیش خدمت شخصی در حین پرواز.


هواپیمایی ایر فرانس

first-class-suite-air-france-asrgardesh-com-29473332

کابین های  La Premiere شرکت هواپیمایی ایر فرانس در حین اینکه زیبا، مرتب و شیک هستند، دارای کمد شخصی و پرده های ضخیم برای مهیاسازی فضای خصوصی می باشند. این کابین ها مجهز به صندلی های متحرک نیز هستند.

امکانات: چراغ مطالعه کنارتخت، تلویزیون ۲۴ اینچ با صفحه نمایش لمسی، و صندلی هایی که به راحتی تبدیل به تخت می شوند.


هواپیمایی کوانتاس

firstclassqr-cr-qantas-asrgardesh-com-29222694

کابین های درجه یک هواپیمایی کوانتاس دارای فضای درونی بسیار مدرن و مجلل هستند. این کابین ها مجهز به صندلی های متحرک هستند، شما می توانید صندلی را در حالت عادی و به سمت جلوی هواپیما تنظیم کنید و یا آن را برگردانید و به تخت تبدیلش کنید.

امکانات: تخت خوابهای پوشیده با پوستین، ال سی دی های لمسی، لوازم بهداشتی و لباس خواب های پنبه ای.


هواپیمایی آل نیپون ایرویز

first-class-suites-ana-first-square-asrgardesh-com-30285017

سوئیت های مربعی آنا که از اتاقهای ژاپنی الهام گرفته شده اند، راحتی و نظم را به حد اعلای خود رسانده اند و شما را به آویزان کردن لباسها، جاسازی چمدانها و وسایل شخصیتان در کمال آرامش و راحتی دعوت می نمایند. همچنین تشک های این کابین ها به گونه ای است که برای راحتی بیشتر از فشار بر روی بدنتان می کاهند.

امکانات: ملافه هایی با الیاف تیجین، بالش های مخصوص Angel Float  ،تلفن های ماهواره ای بین المللی، میز غذاخوری قابل تنظیم، هدفون های ضد نویز، و تلویزیون های ال سی دی ۲۳ اینچی.


 هواپیمایی آسیانا

first-class-suites-asiana-airlines-asrgardesh-com-30484248

کابین های درجه یک هواپیمایی آسیانا دارای دو در هستند و به خاطر مجهز بودن به اولین تلویزیونهای ۳۲ اینچ شخصی به خود می بالند. افرادی که از لیست غذاهای محدود هواپیماها بیزار هستند در این هواپیما خیالشان راحت باشد زیرا منوی غذایی آن شامل غذاهای فرنگی، کره ای، ژاپنی و چینی می باشد.

امکانات:  مینی بار شخصی، تلفن ماهواره ای، لوازم آرایش برند بولگاری، لوازم تحریر و نورپردازی خاص که خوابیدن زیر ستاره ها را برای شما تداعی می کند.


هواپیمایی امارات

first-class-suites-emirates-asrgardesh-com-34047747

امارات اولین شرکت هواپیمایی است که دارای کابین های درجه یک با درهای کشویی است و به همین خاطر است به یکی از پیشروهای سفر لوکس تبدیل شده است. این کابین ها جادار و راحت هستند، و از خدمات این هواپیما تبدیل صندلیتان به یک تخت کامل با تشک واقعی می باشد.

امکانات: مینی بار،میز توالت مخصوص با نور قابل تنظیم ،کمد شخصی، دسترسی به حمام و سونا، تلویزیون با صفحه لمسی و امکان سفارش غذا.

 

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »