2022/12/07

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

دو میلیون گردشگر در قبرس !

صنعت گردشگری قبرس با افزایش ۴/۴ درصدی میزان، بالاترین آمار درآمدی خود را از سال ۲۰۰۱ تاکنون به ثبت رساند.
براساس جدیدترین آمار منتشر شده از سوی مسئولان گردشگری قبرس، درآمد گردشگری این جزیره زیبا در منطقه مدیترانه به ۲/۱۱ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۵ رسید، در حالی که این رقم در سال ۲۰۱۴ میلادی ۲۰/۲ میلیارد یورو ثبت شده بود.
به گزارش ویرلن ؛همچنین در سال ۲۰۱۵ در مجموع ۲/۱ میلیون گردشگر قبرس را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کردند که حاکی از رشد ۸/۹ درصدی در مقایسه با آمار سال گذشته آن است.
تنها در ماه دسامبر سال گذشته میلادی درآمدهای گردشگری این جزیره زیبا با افزایش ۲۰/۴ درصدی نسبت به آمار سال گذشته، از ۴۳/۷ میلیون یورو به ۵۲/۶ میلیون یورو ارتقاء یافت.
در این میان لبنانی‌ها به عنوان ولخرج‌ترین گردشگران به طور متوسط روزانه بیش از ۱۳۶ یورو در قبرس هزینه کردند و در رتبه بعدی گردشگران سوئدی با ۳۱ یورو، اقتصادی‌ترین گردشگران این جزیره کوچک در سال ۲۰۱۵ بودند.
درآمدهای حاصل از صنعت گردشگری قبرس، ۱۲ درصد از تولید ناخالص این کشور را به خود اختصاص می‌دهد.
قبرس در قسمت شمال شرقی حاشیه مدیترانه قرار دارد و سومین جزیره پهناور، بعد از جزیره سیسیلی و ساردینیا در دریای مدیترانه است. این جزیره در ۷۰ کیلومتری جنوب ترکیه، صد کیلومتری غرب سوریه و ۳۲۰ کیلومتری شمال مصر قرار دارد و مرز بین اروپا و آسیا تلقی می‌شود.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »