2022/11/28

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

دریاچه جوهر

به گزارش ویرلن:

دریاچه جوهر در نزدیکی شهر سیدی بلعباس در کشور الجزایر واقع شده است.

این مکان یکی از شگفت انگیزترین مکان های دیدنی در دنیاست؛ جالب است بدانید که این دریاچه واقعاً پر از جوهر است. یعنی می توان یک پر و یک کاغذ در دست گرفت و با آب این دریاچه نامه نوشت.

جوهر این دریاچه در کشورهای خاورمیانه و اروپا به خوبی به فروش می رود؛ در طول قرون مختلف، افسانه های زیادی درباره این دریاچه گفته شده است؛ برای مثال، گفته می شود که در زمان قدیم ۲ بچه دوقلو به دنیا می آید که پدر و مادرشان پس از تولد آنها از یکدیگر جدا شده اند از همان دوران کودکی یکی از آنها با پدر و دیگری با مادر خانواده زندگی می کرده است.

این جدایی برای دو برادر آنقدر سخت بود که پروردگار در رحمت خود را بر روی آنها گشود و به آنها خواندن و نوشتن یاد داد؛ سپس برای اینکه آنها همیشه بتوانند به یکدیگر نامه بنویسند، دریاچه ای از جوهر را به آنها هدیه کرد.

گفته می شود که این دریاچه درست در نزدیکی محل زندگی آنها قرار داشته است؛ افسانه ها را نمی توان جدی گرفت ولی در همین حین، دانشمندان نیز مدتها درگیر درک موضوع وجود جوهر در این دریاچه بوده اند. تنها مدتی پیش مشخص شد که این جوهر به خاطر ترکیبات شیمیایی ۲ رودخانه ای است که به این دریاچه می ریزند.

یکی از این رودخانه های حاوی مقادیر غنی آهن و دومین رودخانه حاوی ترکیبات آلی است؛ ترکیب این دو رودخانه در انتها، به ما جوهر مرغوب و درجه ۱ می دهد.

 برای مشاهده اطلاعات هتل در  الجزایر،، راهنمای جاذبه های تور  الجزایر، و گرفتن قیمت هتل های  الجزایر، به سایت رزرو هتل با ما مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید با کارت های شتاب و بطور کاملا آنلاین رزرو هتل در  الجزایر، را با تخفیف های بسیار خوب انجام دهید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »