دسته‌ها
روانشناسی گردشگری گردشگری

جاذبه های گردشگری مانیل

به گزارش ویرلن:

مانیل پایتخت کشور فیلیپین در طی سالهای گذشته پیشرفت زیادی داشته است.این شهر حدود ۱۰ میلیون نفر جمعیت دارد و هنوز یکی از ارزانترین شهرهای دنیاست. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این شهر در دهانه رود بزرگ پاسیگ قرار دارد که در شرق آن خلیج مانیل و در غرب آن ناحیه لوزون قرار گرفته است. این شهر در ۹۵۰ کیلومتری جنوب شرقی هنگ کنگ ودر ۲۴۰۰ کیلومتری شمال شرقی سنگاپور است.رودخانه پاسیگ از میان مانیل عبور میکند و تقریبا تمام شهر به آن دسترسی دارند
کلانشهر مانیل و یا مترو مانیلا (Metro Manila) این کلانشهر، در اطراف شهر مانیل پایتخت این کشور گسترش یافته است و علاوه بر شهر مانیل مشتمل بر شهرهای بزرگ دیگر ی مانند کوئیزون، ماکاتی، مالاته، پاسای، پاسیگ، لاس پیناس و والنزوئلا نیز میشود.
مترو مانیل بخشی از جزیرهٔ لوزون به شمار میرود.
جمعیت آن در سال ۲۰۰۷ برابر ۱۱,۵۵۳,۴۲۷ نفر بوده است. مساحت این کلانشهر، ششصد و سی و شش کیلومتر مربع است
کلانشهر مانیل معادل یک استان در نظر گرفته میشود و به همراه استانهای همجوار خود یعنی لاگونا، کاویته، ریزال و بولاکان بر روی هم مانیل بزرگ را تشکیل میدهند که جمعیتی بیش از بیست میلیون نفر را شامل میشود. کلانشهر مانیل از نظر تقسیمات کشوری مستقل و یکی از ناحیههای کشور فیلیپین به نام ناحیه پایتخت ملی فیلیپین را تشکیل میدهد.

 برای مشاهده اطلاعات هتل در مانیل، راهنمای جاذبه های تور مانیل، و گرفتن قیمت هتل های مانیل، به سایت رزرو هتل با ما مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید با کارت های شتاب و بطور کاملا آنلاین رزرو هتل در مانیل، را با تخفیف های بسیار خوب انجام دهید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle