دسته‌ها
توریسم گردشگری گردشگری

رودخانه ۵ رنگ در کشور کلمبیا

به گزارش ویرلن:

رودخانه ۵ رنگ در کشور کلمبیا

رودخانه Caño Cristales واقع در کشور کلمبیا از عجایب این کشور می باشد. این رودخانه که با نام پنج رنگ نیز شناخته می شود، همه ساله عده زیادی را به ملاقات خویش می کشاند. شما برای بازدید از این زیبا روی می بایست به استان Serrania de la Macarena province سفر کنید.
به علت غلظت بالای رسوبات موجود در این آب، هیچ موجود زنده ای اعم از ماهی ها دیده نمی شوند. علاوه بر پنج رنگ، این رودخانه دلپذیر با نام مایع رنگین کمانی (The Liquid Rainbow) نیز معرفی می شود. عده ای به آن لقب زیبا ترین رودخانه جهان را می دهند هر چند که شاید از دیدگاه بعضی دیگر نمونه های زیبا تری هم وجود داشته باشد.
زرد، آبی، سبز، سیاه، سفید و خصوصا رنگ قرمز از چشم انداز های رودخانه ی Caño Cristales به شمار می رودند. رنگ ها عموما زنده و پر نشاط، و همگی بیانگر حس تازگی می باشند.

این رودخانه آبشار های بسیاری نیز دارد که به زیبایی اش می افزاید. از انواع سنگ در این رودخانه می توان یافت. حتی نمونه هایی که جز در این منطقه جای دیگری پیدا نمی شوند. زیر آب زلال این رودخانه، فستیوالی از انواع سنگ ریزه، تخته سنگ و گودال های کوچک و بزرگ است.

محل جغرافیایی خاص این رودخانه، همه چیز را هیجان انگیز تر می کند. چرا که منطقه ی Serrania de la Macarena province دقیقا مرز های ۳ اکوسیستم متفاوت را پوشش می دهد. Andes the ، the Eastern Llanosو the Amazon rainforest همین اکوسیستم های حیرت آور هستند.

از انواع گیاهان و جانواران در اطراف این رودخانه دیده می شوند. اما همان طور که قبلا اشاره کردیم، به دلیل اشباع رسوبات در آب رودخانه، هیچ گونه حیات یا ذرات ریزی به چشم نمی خورد. و همین امر به زلال بودن آب کمک به سزایی کرده است. ولی آنچه که این رودخانه را رنگین کمان کرده است، گیاهان خاصش است !برای مشاهده اطلاعات هتل در ایالت  کلمبیا، راهنمای جاذبه های تور ایالت  کلمبیا، و گرفتن قیمت هتل های ایالت  کلمبیا، به سایت رزرو هتل با ما مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید با کارت های شتاب و بطور کاملا آنلاین رزرو هتل در ایالت  کلمبیا، را با تخفیف های بسیار خوب انجام دهید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle