2024/02/27

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

آتش هتل معروف دبی را قبل از مراسم سال نو فرا گرفت

به گزارش ویرلن ؛ ۱۵ دقیقه قبل از شروع مراسم جشن و آتش بازی معروف برج خلیفه بلند ترین برج دنیا در دبی، هتل آدرس دان تاون از گران ترین   هتل های دبی آتش گرفت. این  هتل دبی  تقریبا در فاصله ۱۰۰ متری برج خلیفه و بزرگ ترین مرکز خرید دنیا دبی مال قرار گرفته. هر سال هزاران نفر برای مراسم آتش بازی معروف بیرون برج خلیفه قبل از تحویل سال نوی میلادی آنجا جمع می شوند. این مراسم بطور زنده از بسیاری از شبکه های تلوزیونی و شبکه های اجتماعی پخش می شود. امسال هم قرار بود این مراسم حتی بزرگ تر از سال های قبل در چند منطقه دبی از جمله برج خلیفه اجرا شود و میلیونها دلار برای آن هزینه شده بود.

دلیل آتش سوزی هتل آدرس هنوز اعلام نشده و خوشبختانه مسئولین توانستند قبل از تخریب زیاد آتش را خاموش کنند. به گذارش مسئولین فقط چند نفر دچار سوختگی جزعی شدند و آسیب جدی به کسی وارد نشد. این ماجرا همچنان نتواست مراسم آتش بازی در برج خلیفه را تحت تاثیر قرار دهد و طبق معمول در ساعت ۱۲ نیمه شب این مراسم شروع شد.

هتل آدرس داون تاون یکی از چهار هتل زنجیره ای معروف آدرس در دبی هست و البته گران ترین از بین دیگر هتل های آدرس در دبی هم می باشد.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »