دسته‌ها
جهان

جشنواره ۲۳ روزه غذا در دبی

به گزارش ویرلن:

دبی برای ارتقای گردشگری غذا و آشپزی جشنواره ۲۳ روزه غذا برگزار می‌کند.

دبی که سال گذشته جشنواره ای نیز تحت عنوان جشنواره یا فستیوال غذا بهراه انداخته بود، امسال نیز با تنوع بیشتر این جشنواره را برگزار می‌کند.

این جشنواره توسط Dubai Festivals Retail Establishment به عنوان یکی از آژانس‌های دپارتمان گردشگری و بازاریابی بازرگانی دبی سازمان‌دهی شده است و بخشی از یک استراتژی گسترده‌تر جهت توسعه جشنواره های شهری است که به نوبه خود به رشد صنعت گردشگری کمک می کند.
دوره‌ی دوم این جشنواره که از ششم الی بیست و هشتم فوریه، به مدت ۲۳ روز در دبی برگزار خواهد شد، با ۴ موضوع کلیدی زیر در سال جدید به کار خود ادامه می‌دهد:
غذای محلی امارات : بر اصالت غذاها و تجارب فرهنگی که نشان‌دهنده‌ی ایده‌های سنتی و مدرن است متمرکز می‌باشد.
رستوران‌های وطنی : رستوران‌های وطنی نوظهور و ایده‌های متأثر از تنوع ۲۰۰ ملیتی در دبی را گرد هم می‌آورد.
رستوران های چندفرهنگی و خیابانی : رستوران‌ها و کافه‌های عادی و کنار خیابان دبی با طعم‌های اصیل را ارائه می‌دهد.
رستوران‌ها و سرآشپزهای بین‌المللی : هجوم رستوران های متعلق به سرآشپزهای مطرح جهت باز کردن رستوران در دبی را برجسته می‌کند.
در حاشیه جشنواره امسال، فرودگاه بین‌المللی دبی میزبان مجموعه عکس‌های Penny De Los Santos عکاس بین‌المللی غذا، خواهد بود. کارهای وی در تعداد مختلف و در بخش‌های گوناگون جشنواره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. اما ۳۰ اثر از عکس های وی، که مربوط به سفر سال گذشته وی به دبی می باشد، در فرودگاه بین‌المللی دبی به نمایش در خواهد آمد.

 برای مشاهده اطلاعات هتل در دبی، راهنمای جاذبه های تور دبی و گرفتن قیمت هتل های دبی به سایت رزرو هتل با ما مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید با کارت های شتاب و بطور کاملا آنلاین رزرو هتل در دبی را با تخفیف های بسیار خوب انجام دهید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle