2023/02/03

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

تجربه بهینه ترین خرید با صرفه جو

انجام دادن بهینه‌ترین خرید در کنار صرفه جویی در منابع امری بود که به علت محدودیت‌های اطلاعاتی و اقتصادی تا امروز امکان تحقق نداشت اما اکنون به وسیله صرفه جو راه حلی تازه یافته است.

انسان‌ها همیشه به دنبال بر طرف کردن نیازها و احتیاجاتشان هستند. انجام این کار در گذشته‌های دور به صورت مستقیم و با کارهایی همچون شکار کردن ممکن بود اما امروزه با گسترش اقتصاد، تکنولوژی و فرهنگ، عمده این احتیاجات از طریق خرید کردن با پول برطرف می‌شود.

برای کسب درآمد، عمر و انرژی افراد خرج می‌شود پس هر کسی به دنبال آن است که از پول خود حداکثر استفاده را کرده و بیشترین و بهترین کالا و خدمات را دریافت کند. اما انجام این امر ممکن نیست مگر با استفاده از یک کلید واژه و آن صرفه جویی است.

صرفه جویی به معنی استفاده درست از منابع است. انسان صرفه جو هزینه‌های خود شامل انرژی، زمان و مهمتر از همه پول را به نحوی مدیریت می‌کند که بیشترین بهره وری را برایش به ارمغان آورد. حال باید بررسی کرد که صرفه جویی در چه زمینه‌هایی بهترین تاثیر را در زندگی می‌گذارد.

اصلی‌ترین مسیر تامین احتیاجات در عصر کنونی خرید کردن است که بیشترین حجم از پول، زمان و انرژی را به خود اختصاص می‌دهد. اما طی سال‌ها و بلکه قرن‌ها، فرایند خرید کردن دچار هیچ تحول مبنایی نشده و باعث اتلاف بخش زیادی از منابع فردی می‌شود. شاید بزرگترین تحول در این زمینه را اختراع اینترنت و ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی دانست اما این امر نیز نتوانست مشکل قدیمی این فرایند را برطرف کند.

مشکل قدیمی خرید کردن در یک نکته اصلی خلاصه می‌شود. عدم اطلاع از قیمت و کیفیت کالای مورد نظر در فروشگاه‌های مختلف. مشتریان برای رفع این مشکل معمولا مجبور به جست‌و جوی مغازه به مغازه و سایت به سایت برای یافتن کالایی با بیشترین کیفیت و کمترین قیمت می‌شوند. به معنی دقیق‌تر همه دنبال انجام بهینه‌ترین خرید هستند.

بهینه‌ترین خرید به این معنی است که بتوان برای بالاترین کیفیت کالا، کمترین قیمت را پرداخت. در نتیجه بیشترین صرفه جویی اتفاق می‌افتد. انجام بهینه ترین خرید در حالت عادی غیر ممکن است زیرا هیچ کس نمی‌تواند به مغازه‌های مختلف در سراسر کشور و یا همه فروشگاه‎های اینترنتی مراجعه کند. اما راهکاری تازه توانست مسیری مطمئن را برای انجام بهینه‌ترین خرید پیش روی مشتریان قرار دهد.

مانی راه نما مدیرعامل مجموعه صرفه جو در تشریح این راهکار اظهار داشت: راه حل این مشکل در انجام انتخاب آگاهانه و استفاده از راهنمای خرید است. صرفه جو با ارائه لیست قیمت کالا در فروشگاه‌های مختلف آنلاین و آفلاین(سطح شهرها) و امکان مقایسه آن‌ها با یکدیگر در کنار بررسی تخصصی کیفیت و مشخصات کالا، بستری برای مشتریان فراهم آورده تا علاوه بر صرفه جویی در زمان، پول و انرژی بتوانند بهینه‌ترین خرید را انجام دهند.

مانی راهنما ادامه داد: خریداران کالاهای متفاوت اعم از گوشی تلفن همراه، کامپیوتر، لوازم خانگی، ساعت و … می‌توانند کالای مورد نظر خود را بعد از بررسی‌های تخصصی ومقایسه هوشمند انتخاب کرده و قیمت آن را در فروشگاه‌های مختلف فروشنده کالا مقایسه کنند. همچنین نمودار افت و خیز قیمت کالا در ماه‌های اخیر در دسترس مشتریان است.

مدیرعامل صرفه جو در پایان ضمن تاکید بر رایگان بودن استفاده از خدمات این راهنمای خرید برای همه خریداران تاکید کرد: این مجموعه همواره اطلاعات مستقیم بازار را بدون واسطه و وابستگی جمع آوری و عرضه می‌کند. در حقیقت صرفه جو به فروشگاه‌ها این فرصت را می‌دهد که قیمت و گارانتی، لوازم جانبی و امکانات دیگری که بر روی کالا و خدماتشان وجود دارد را در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت صرفه جو به نشانی www.sarfejoo.com مراجعه فرمایند در حال حاضر مقایسه هوشمند کلییه کالا ها از قبیل مقایسه گوشی و سایر موارد در دسترس می باشد.ضمنا لیست قیمت گوشی تمام عرضه کننده گان نیز در دسترس می باشد.بخش خدمات هم به زودی با قیمت تور داخلی و قیمت تور خارجی کار خود را شروع خواهد کرد.

 

صرفه جو

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »