2023/03/29

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

کشف جدید کی‌روش در انگلیس

لاین برانسکیل سرمربی تیم زیر ۲۱ سال بولتون از کادر فنی تیمش خواسته تا بازی بازیکن جوان ایرانی را زیر نظر بگیرند و در اولین فرصت ممکن او را وارد ترکیب اصلی تیم کنند.
ستاره ۱۷ ساله فوتبال ایران این روزها در ترکیب تیم زیر ۱۸ ساله‌های بولتون خوش می‌درخشد و گل می‌زند. او پیش از این یک بار به خاطر رویت اسمش در فهرست آن طرف آبی‌های کی‌روش به وجد آمده بود، ماجرایی که معلوم نشد شایعه است یا خبر، به هر حال هر چه بود نامش را بر سر زبان‌ها انداخت و زیر ذره بین قرار گرفت. متولد پایتخت ایران که به همراه خانواده‌اش به انگلیس رفته و مسیر پیشرفت را بسیار خوب و حساب شده طی کرده است.

دسامبر ۲۰۱۳ برای الکساندر سامی زاده ، بخش مهمی از زندگی بود، او از اتفاقی که رخ داده بود، به بهترین شکل استفاده کرد و با حضور در فوتبال جزیره با سن کمش خوش درخشید و حتی در تیم‌های جوانان منچسترسیتی نیز بازی کرد و درخشید.

آلکس به نوعی فوتبال حرفه‌ای خود را از کارزون اشتون آغاز کرد و این روزها در بولتون واندررز خوش می‌درخشد، هت تریک می‌کند، پاس گل‌های رویایی می‌دهد و از استعداد یاب‌های اطراف زمین دل می‌برد. سامی زاده توان حضور در تیم‌های بزرگ جزیره را دارد و کارشناسان انگلیسی معتقدند که بازیکنی خوش آتیه است.

ورود یک جوان خوش آتیه به فهرست کی‌روش +عکس

برخورد دوگانه رسانه‌های داخلی با نام این بازیکن جوان باعث شده تا آلکساندر سمیع زاده هم در موتور‌های جستجو به دام بیفتد، در هر حال، آلکس بهترین نامی است که فعلا می‌توان برایش کنار گذاشت و منتظر ماند تا تکلیف دعوت شدنش به تیم ملی فوتبال ایران روشن شود.

اکنون مشخص شده که آلکس در فهرست بازیکنان شناسایی شده توسط کی‌روش حضور دارد و کاملا واضح است که از شنیدن این خبر هم خوشحال است، او در صغحه توئیتر خود تصویری از فهرست فاش شده بازیکنان دورگه و لژیونر ایرانی کی‌روش را منتشر کرده است.

گل زده سامی زاده به کاردیف در هفته گذشته با بقیه گل‌هایش یک تفاوت عمده داشت و آن هم این که نظر سرمربی تیم زیر ۲۱ سال بولتون را به خود جلب کرده است.

ورود یک جوان خوش آتیه به فهرست کی‌روش +عکس

لاین برانسکیل سرمربی این تیم از کادر فنی بولتون خواسته تا بازی این بازیکن جوان و ایرانی را زیر نظر بگیرند و در اولین فرصت ممکن او را وارد ترکیب اصلی تیم کنند.

به کریستیانو رونالدو علاقه زیادی دارد و حتی کفش‌های تازه رونمایی شده او را نیز به عنوان کفش اصلی خود انتخاب کرده و مدام از آن عکس منتشر می‌کند.

ورود یک جوان خوش آتیه به فهرست کی‌روش +عکس

ورود یک جوان خوش آتیه به فهرست کی‌روش +عکس

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »