2024/02/27

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال شد

سرانجام فدراسیون والیبال با رائول لوزانوی آرژانتینی برای هدایت تیم ‌ملی به توافق قطعی رسید.
تیم ‌ملی والیبال ایران باید خود را برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک (اردیبهشت ماه سال آینده) در ژاپن آماده کند.

ملی‌پوشان والیبال ایران که در سال‌های اخیر موفقیت‌های زیادی را کسب کرده بودند، در سال ۲۰۱۵ فروغ گذشته خود را نداشتند. نتایج ضعیف در جام واگنر و جا‌م جها‌نی موجب شد تا انتقادات زیادی بر روی عملکرد تیم ‌ملی وارد شود.

در نهایت فدراسیون والیبال تصمیم به تغییر در کادرفنی گرفت و اسلوبودان کواچ سرمربی صرب تیم ‌ملی را برکنار کرد. حالا مسئولان فدراسیون والیبال از توافق با رائول لوزانو خبر دادند. لوزانو مربی ۵۹ ساله آرژانتینی قبل از آمدن کواچ هم یکی از گزینه‌های اصلی هدایت تیم ‌ملی بود. او در سال ۲۰۱۳ برای هدایت تیم والیبال شهرداری ارومیه به ایران سفر کرد، اما بر خلاف توافق اولیه هرگز روی نیمکت این تیم نشست.

لوزانو در سال ۲۰۰۶ به عنوان سرمربی تیم ‌ملی لهستان به مدال نقره جهان دست یافت، او همواره به عنوان یکی از مربیان مطرح در لیگ‌ باشگاهی لهستان مطرح بوده است.

البته لوزانو تجربه دو بار حضور در المپیک را در کارنامه دارد، اما بیشتر عمر مربیگری او به هدایت تیم‌های باشگاهی معطوف بود. او پیش از این هدایت تیم ‌های باشگاهی ایتالیا و لهستان نظیر رکس پور دنونه، اسپولتو، سیسلی کرویزو، مترو پلی تن، ایراک لیس، تسالونکی، پالرمو و ماچراتا را برعهده داشته است.

همچنین سرمربی تیم‌های ملی والیبال لهستان و آلمان نیز بوده است. لوزانو در سال ۲۰۰۶ نشان صلیب شوالیه را در توسعه ورزش لهستان و موفقیت در آموزش از رییس جمهور این کشور دریافت کرد.

لوزانو در سال‌های اخیر به عنوان مدرس فدراسیون جهانی والیبال به کشورهای مختلف سفر می‌کند.

قرار است سرمربی جدید تیم ‌ملی والیبال از اوایل فروردین ماه سال ۱۳۹۵ هدایت تیم ‌ملی والیبال را برعهده بگیرد تا بعد از حدود ۴۰ روز تمرین ملی‌پوشان ایران در مسابقات انتخابی المپیک ژاپن شرکت کنند.

همچنین خوان سی‌چلو مربی سابق تیم ملی والیبال در زمان ولاسکو به عنوان دستیار لوزانو در کادر فنی تیم ملی والیبال ایران معرفی شد.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »