دسته‌ها
ورزشی

وزیر ورزش و جوانان : اتمام روند خصوصی سازی سرخابی ها

وزیر ورزش و جوانان با تایید خبر معاون حقوقی این وزارت خانه در خصوص اتمام روند خصوصی سازی سرخابی ها گفت: این دو باشگاه مجموعه فرهنگی محسوب می شوند و بر طبق تفسیری که از قانون خصوصی سازی می شود شامل بحث خصوصی سازی نمی شوند.
محمود گودرزی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، در حاشیه برپایی سمپوزیوم منطقه ای و بین المللی تربیت بدنی و ورزش برای دختران و زنان اظهار داشت:امیدوارم مشکلات این باشگاه ها حل شود. البته در حال حاضر شرایط این باشگاه ها عادی و با ثبات است.
هواداران و رسانه ها نیز کمک کنند تا آرامش بر این تیم ها حاکم شود.
وی درباره دومین سمپوزیوم منطقه ای انجمن بین المللی تربیت بدنی و ورزش برای دختران و زنان با بیان اینکه مسئولین انجمن بین المللی تربیت بدنی و ورزش برای دختران و زنان دیدگاه هایی نزدیک به ما دارند اظهار داشت: حمایت از حقوق ورزشکاران زن مسلمان یکی از اهداف این انجمن است که ما هم در این زمینه با رعایت پوشش اسلامی در میادین ورزشی حضور گسترده ای داریم.
گودرزی افزود : انجمن بین المللی تربیت بدنی ورزش برای دختران و زنان از سال ۱۹۴۹ تاسیس شده و در کشورهای مختلف نشست هایی برگزار می کند، امسال نیز با دعوت معاونت امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، این سمپوزیوم در تهران برگزار می شود.
وی ادامه داد: زنان ایران حضور گسترده ای در میادین ورزشی دارند اما این حضور با رعایت شئونات و پوشش و موازین اسلامی است .
وزیر ورزش در مورد بسته بودن جاده پیست دیزین با وجود دستور معاون اول رئیس جمهوری گفت: قبلا اتفاق ناگواری در جاده شمشک – دیزین رخ داد و باید نهادهایی که مسئول آماده کردن جاده هستند مسئولیت این اتفاق را بپذیرند اما هنوز این کار انجام نشده است.
در حال پیگیری مسئله هستیم و امیدوارم به زودی این جاده باز شود.
وی در مورد اظهارات اخیر محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی مبنی بر اینکه مسئولین کشتی را فراموش کرده اند و به اردوی تیم ملی سر نمی زنند، گفت: حضور مسئولان در اردوی تیم ملی کشتی کم نیست . من و معاونین وزارتخانه به صورت مرتب به اردوی تیم ملی سر می زنیم و قطعا هر چه به المپیک نزدیک تر می شویم این حضور نیز بیشتر خواهد شد.
گودرزی تاکید کرد : فدراسیون کشتی از فدراسیون هایی است که تمام بودجه ای که بر اساس تفاهم نامه میان فدراسیون و وزارتخانه در نظر گرفته شده را دریافت کرده است.
وی همچنین در مورد کسب سهمیه های المپیک تاکید کرد: روند سهمیه گیری نسبتا خوب است و مقداری هم سازمان های جهانی کمک می کنند. به عنوان مثال در دوومیدانی با تعدیل رکوردهای ورودی المپیک دو سهمیه ما افزوده شد. سمپوزیوم منطقه ای و بین المللی تربیت بدنی و ورزش برای دختران و زنان از صبح امروز در دانشگاه الزهرا( سلام الله علیها ) آغاز شده است .
این سمپوزیوم فردا به کار خود پایان می دهد.

 

خبرگزاری صدا و سیما / ۱۳۹۴/۰۹/۲۳

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle