2023/10/02

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

ناو مسکو شبح آمریکا را کشف کرد ؟

“جاخار ماتیسیک” مربی خلبانان نیروی هوایی امریکا گفت: سیستم های جنگی روسیه در سوریه ممکن است اطلاعات محرمانه درباره تکنولوژی و تاکتیک های هواپیماهای امریکا در عملیاتشان بر فراز این کشور را به دست آورده باشد.
به گزارش مشرق، مربی خلبانان نیروی هوایی امریکا روز دوشنبه در گفتگو با روزنامه اینترنتی “دیفنس وان” درباره استقرار ناو موسوم به “مسکو” مجهز به سیستم ضد هوایی اس ۳۰۰ در نزدیکی ساحل لاذقیه و همچنین سیستم موشکی “اس ۴۰۰” در فرودگاه نظامی حمیمیم -که جزو بهترین سیستم های جهان و قادر به سرنگون سازی انواع هواپیماها حتی هواپیماهای رادارگریز “اف ۲۲” است- هشدار داد.

به نوشته پایگاه روسیا الیوم به نقل از خبرگزاری روسی “نوفوستی” این خلبان امریکایی همچنین تصریح کرد: بعید نیست نظامیان روسی به جنگنده نسل پنجم اف ۲۲ (رپتور- شبح) که در مرحله کنونی در عملیات ائتلاف بین المللی علیه داعش شرکت دارد، عنایت داشته باشند.

ماتیسیک همچنین هشدار داد: فرماندهی نظامی امریکا باید به طور جدی به استفاده از این جنگنده در عملیات سوریه، پایان دهد. زیرا ادامه عملیات جنگنده مزبور، این امکان را به دستگاه اطلاعات روسیه می دهد تا درباره آن، اطلاعات جمع آوری و در نتیجه درباره استراتژی نظامی و تاکتیک های خود در سوریه بازنگری کند.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »