2023/09/25

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

داعش محاصره شد

«صحبان نعمان» رئیس دستگاه مبارزه با تروریسم عراق گفت: اوضاع در استان الانبار بعد از پیشروی اخیر نیروهای امنیتی خوب است و این شهر به‌طور کامل به محاطره نیروهای امنیتی در آمده است.
دستگاه مبارزه با تروریسم عراق از محاصره کامل الرمادی مرکز استان الانبار و قطع تمامی راههای امدادرسانی به گروه تروریستی داعش خبر داد.

السومریه نیوز خبر داده، شهر الرمادی مرکز استان الانبار در غرب این کشور به‌طور کامل به محاصره نیروهای عراقی در آمده و گروه تروریستی داعش با توجه به اینکه تمامی راه های امدادرسانی به آن قطع شده، برای جلوگیری از پیشروی نیروهای عراقی به خودروهای بمب‌گذاری شده و استفاده از عوامل انتحاری رو آورده است.

«صحبان نعمان» رئیس دستگاه مبارزه با تروریسم عراق گفت: اوضاع در استان الانبار بعد از پیشروی اخیر نیروهای امنیتی خوب است و این شهر به‌طور کامل به محاطره نیروهای امنیتی در آمده و عناصر داعش در حالی که همه راههای امدادرسانی به آنها قطع شده در محاصره هستند.

وی اظهار داشت گروه تروریستی داعش بعد از تنگ‌تر شده حلقه محاصره و قطع تمامی راههای امداد رسانی به آن برای جلوگیری از پیشروی نیروهای عراقی، به خودروهای بمب‌گذاری شده و استفاده از عوامل انتحاری رو آورده است.

نعمان افزود که جنگنده‌های روسیه در قطع راههای امدادرسانی داعش از رقه به موصل و سپس به الانبار نقش زیادی ایفا کرده‌اند.

 

منبع : تسنیم

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »