دسته‌ها
انتخابات سیاسی

انتخابات مقدماتی آمریکا؛ کارزار انتخاباتی جب بوش در میان امید و ناامیدی

با اعلام نتایج انتخابات مقدماتی در ایالت نیوهمشایر، کارزار انتخاباتی جب بوش با فضایی از امید و ناامیدی مواجه است. جب بوش با کسب ۱۱.۱ درصد آرا در نیوهمشایر بعد از تد کروز با ۱۱.۶ درصد در جایگاه چهارم ایستاد و به نظر نمی رسد اکنون خواهان کناره گیری از دور رقابت ها باشد.

جب بوش نامزد اردوگاه جمهوریخواهان خطاب به هوادارانش گفت: «آیا می خواهید کسانی مثل هیلاری کلینتون یا دونالد ترامپ روی کار بیایند که می خواهند جاه طلبی هایشان را با هزینه مردمی که واقعا به کمک نیاز دارند پیگیری کنند؟ آیا کسانی را می خواهید که زندگیشان را با ایجاد شکاف میان ما سامان می دهند؟ آیا کسی را می خواهید که دشمنانشان را جمهوریخواهان، یعنی کسانی که با آنها موافق نیستند می دانند؟»

در اردوگاه جمهوریخوهان در ایالت نیوهمشایر، دونالد ترامپ برنده شد و اکنون همه چشم ها به کارولینای جنوبی دوخته شده است.

یکی از هواداران کارزار انتخاباتی جب بوش می گوید: «فوق العاده بود. فکر می کنم او حتما به کارولینای جنوبی می رود و با کهنه سربازان زیادی که آنجا زندگی می کنند نتیجه عالی ایی خواهد گرفت.»

جان کریستوفر بوآ، تحلیلگر سیاسی درباره کارزار انتخاباتی جب بوش به یورونیوز می گوید: «لحظات بسیار سختی است برای او. جب بوش خودش را با انگیزه و پر انرژی نمایش نمی دهد، او مانند برادر و یا پدرش نیست و خیلی دشوار است که بتواند آرمان های سلسله بوش را احیا کند. به نظر می رسد به موفقیتش باور ندارد.»

استفان گروبه خبرنگار یورونیوز از شهر منچستر ایالت نیوهمشایر گزارش می دهد: «جب بوش منابع مالی زیادی در نیوهمشایر خرج کرد تا در کارزار مقدماتی برای ورود به کاخ سفید برنده شود. اما با وجود همه پول هایی که هزینه کرد، نتیجه ضعیف بود. او احتمالا اکنون با فشار رهبران حزب و حامیان مالی برای پایان دادن به مبارازات انتخاباتی اش روبرو خواهد بود.»

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle