2023/02/02

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

اسرائیل برای جنگ با ایران آماده باشد

یکی از مدیران برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی:
اسرائیل باید برای جنگ با ایران آماده باشد
یکی از مدیران برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شده است که با توجه به اینکه توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ بعد از ۱۵ سال منقضی می‌شود، تل‌آویو باید برای تقابل مستقیم با ایران در ۱۰ الی ۱۵ سال آینده آماده باشد.

به گزارش فارس، یکی از مدیران برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه (دیروز) اعلام کرد که اسرائیل می‌بایست برای احتمال یک تقابل مستقیم با ایران در ۱۰ الی ۱۵ سال آینده که توافق هسته‌ای ایران با غرب منقضی می‌شود آماده باشد.

بنا به گزارش روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست»، این مقام صهیونیستی همچنین ادامه داد که ارتش اسرائیل احتمالاً خیلی زودتر از این تاریخ باید برای تقابل و درگیری با حماس در غزه آماده باشد.

طبق این گزارش، طرح چند ساله «گیدئون» که مورد تأیید «گادی ایزنکوت» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته است، به دنبال آمادگی برای جنگ و آموزش در قلب فعالیت‌های ارتش اسرائیل است و همچنین تدارکات کافی از مهمات، سوخت و آمادگی برای طیفی از تقابل‌های احتمالی را تضمین می‌کند.

این منبع ارتش رژیم صهیونیستی تصریح کرد که ساختار نیروی نظامی تل‌آویو از حالا به بعد بر اساس «قابلیت و نه یک سناریو خاص» یا یک تهدید خاص خواهد بود و این رویکردی است که برای منطقه‌ غیرقابل پیش‌بینی که اطراف رژیم صهیونیستی را گرفته، کاربردی تر است.

این روزنامه صهیونیستی اعلام کرد که صنعت نظامی ایران در یک دهه آینده با لغو تحریم‌های اقتصادی رشد چشمگیری خواهد داشت.

طرح افزایش کارایی ارتش اسرائیل در مدت پنج سال که به «طرح گیدئون» معروف است، در اواخر ماه ژوئیه منتشر شد. کوچک‌تر شدن ارتش اسرائیل، کاهش سن متوسط فرماندهان، تجهیز و آموزش باقی مانده سربازان ذخیره برای ماموریت‌های جنگی و کاهش اندازه فرماندهی‌ها از جمله اقدامات مطرح در این برنامه پنج ساله است.

اظهارات این منبع صهیونیستی در حالی مطرح شده است که شب گذشته نیز «یوکیا آمانو» مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در خصوص ابعاد احتمالی نظامی برنامه هسته‌ای ایران در گذشته گزارشی منتشر کرد و دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ساعاتی بعد از انتشار این گزارش نوشت: «اسرائیل، از این ارزیابی استقبال کرد و دفتر نخست‌وزیری، در بیانیه‌ای آن را سندی برای وجود برنامه هسته‌ای مخفیانه ایران، حتی بعد از سال ۲۰۰۳ دانست.»

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »