2023/03/30

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

افزایش ۳۵ ساله طول عمر با تخم مرغ سیاه!

با این تخم مرغ ها ۳۵ سال بیشتر زندگی کنید! مطمئنآ این گفته برایتان عجیب است اما اگر شما هم دوست دارید افزایش طول عمر ۳۵ ساله داشته باشید شاید باید تخم مرغ سیاه ژاپنی را به رژیم خود اضافه کنید!
به گزارش ویرلن ؛ بافزایش طول عمر برای اکثر ما اهمیت زیادی دارد و همیشه به دنبال روشهایی هستیم که بتواند طول عمر مارا بیشتر کند! اگر دوست دارید ۳۵ سال بیشتر زندگی کنید شاید باید تخم مرغ سیاه ژاپنی را به رژیم خود اضافه کنید!هرسال جمعیت بسیار زیادی به دنبال تخم مرغ های پخته ی سیاه و عجیب به اُواکودانی می آیند.

«اُواکودانی» که به آن «دره ی جوشان بزرگ» نیز گفته می شود، درواقع یک دهانه ی آتش فشانی بزرگ است که حدود ۳۰۰۰ سال پیش در اثر فوران های کوه هاکون به وجود آمد. این انفجار آن قدر قدرتمند بود که هنوز علاوه بر دریاچه های آب جوشان، حفره های عظیمی وجود دارند که از آن ها بخار و دودهای آتش فشانی دی اکسید گوگرد و سولفید هیدروژن خارج می شود. به نظر می رسد که این منطقه، مکان مناسبی برای جهانگردان نباشد اما هرسال جمعیت بسیار زیادی به دنبال تخم مرغ های پخته ی سیاه و عجیب به اُواکودانی می آیند.

این تخم مرغ ها که در زبان محلی «کورُ-تاماگو» نام دارد، ظاهری ماورای زمینی دارند اما درواقع آن ها چیزی جز تخم مرغ معمولی نیستند. رنگ سیاه عجیبشان در اثر جوشانده شدن در دریاچه های آب داغ و غنی از گوگرد اطراف هاکونِ ژاپن ایجادشده است. گوگرد درون آب در واکنش به پوسته تخم مرغ آن را سیاه کرده و طعم و رنگ مواد درون تخم مرغ را نیز تحت تأثیر خود قرار می دهد.

طبق افسانه های محلی خوردن یک تخم مرغ جوشیده شده در آب های اُواکودانی طول عمر انسان را تا ۷ سال بیشتر می کند. هر بسته ی ۵ تایی آن ۵۰۰ یِن قیمت دارد بنابراین با خوردن آن سریعاً ۳۵ سال به طول زندگی تان اضافه می شود!!

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »