2024/02/21

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

انواع جراحی شکم

لیپوماتیک

انواع جراحی شکم

جراحی زیبایی شکم به برداشتن چربی ها از ناحیه شکم و دور ناف و در مواردی برداشتن پهلوها گفته می شود، معمولا افرادی که دارای شکم های بزرگ و جلو زده هستند تمایل بسیاری به این نوع جراحی ها دارند ، زیرا در طی یک جلسه شکم بزرگ و آویزان خود را به یک شکم صاف و بدون چربی تبدیل می کنند.
روش های جراحی شکم

برای زیبایی شکم جراحی های مختلفی ارائه شده است، تشخیص نوع جراحی با جراح متخصص است تا بتواند بهترین نتیجه را از جراحی شما بگیرد و میزان رضایتمندی شما را افزایش دهد. همانطور که قبلا اشاره شد جراحی شکم به با روش لیپوماتیک و یا روش ابدومینوپلاستی قابل انجام خواهد بود.

جراحی شما با توجه به مواردی مانند سن و میزان شلی و افتادگی پوست شکم مشخص می شود همچنین وزن ایده آل برای جراحی نیز مد نظر خواهد بود ، پزشک جراح با معاینه شما می تواند بهترین روش را برای زیبا سازی این ناحیه را به کار بگیرد.در برخی افراد استفاده از یک روش ترکیبی ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک مورد است .

لیپوماتیک

ابدومینوپلاستی یا جراحی لیپوماتیک ؟

در حال حاضر جراحی شکم به ۴ روش ارائه می شود :

– جراحی پلاستیک شکم ابدومینوپلاستی (جراحی با برش )
– جراحی لیپولیزر ( خارج کردن چربی زیر پوستی با استفاده از لیزر )
-جراحی شکم با لیپوماتیک
– ترکیب چند روش باهم

ابدومینو پلاستی یک جراحی برای برداشتن چربی های شکم است ، اما در نهایت نیاز به ایجاد برش و بخیه دارد ، این جراحی معمولا برای شکم های شل و آویزان مورد استفاده قرار می گیرد.

در روش لاغری با لیپوماتیک نیز چربی ها با استفاده از یک میله ی فلزی از بدن خارج می شود، تنها تفاوت روش لیپوماتیک با لیپولیزر این مورد است که در لاغری با لیپوماتیک می توان چربی های تخلیه شده را به اندام های دیگر بدن منتقل نمود. این روش نیازی به برش جراحی ندارد و در واقع یک روش لاغری غیر تهاجمی محسوب می شود

منبع: سایت دکتر جعفری

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »