دسته‌ها
اخبار تکنولوژی اخبار خودرو برترینها

خودرو الکتریکی اپل در برلین در حال ساخت است

شایعات جدید به این موضوع اشاره می کنند که شرکت اپل یک آزمایشگاه مخفی برای ساخت خودرو در شهر برلین تاسیس کرده است.

به گزارش ویرلن ،شایعات جدید به این موضوع اشاره می کنند که شرکت اپل یک آزمایشگاه مخفی برای ساخت خودرو در شهر برلین تاسیس کرده است.
چند سالی است که شایعه ی ساخت خودروی الکتریکی و اتومبیل خودران توسط اپل شنیده می شود. حتی این شرکت بسیاری از کارمندان شرکت تسلا را هم استخدام کرده تا بتواند محصول جدید خودش را تولید کند. در شایعات جدید گفته شده که اپل یک آزمایشگاه مخفی در شهر برلین تاسیس کرده و در آن روی پروژه ی خودروی خودش کار می کند.

یکی از خبرگزاری های کشور آلمان گفته که در این آزمایشگاه مخفی اپل نزدیک به ۲۰ نفر از متخصص های ساخت اتومبیل کشور آلمان فعالیت می کنند. این افراد قبلا در شرکت های مرسدس-بنز، BMW و Audi کار کرده اند.

این تیم کوچک روی بخش های سخت افزاری، فروش، مهندسی و نرم افزاری کار می کنند. در این آزمایشگاه روی ایده های بسیار زیادی کار می شود و هر کدام از این افراد پروژه های مختلفی را اداره می کنند. همچنین در آینده امکان دارد که اپل با شرکت های خودروسازی دیگر هم همکاری کند تا بتواند محصولات خودش را بفروشد.

در این گزارش گفته شده که خودروی اپل هر زمانی که راهی بازار شود، کاملا برقی خواهد بود و به احتمال زیاد خودران نیست. هنوز مشخص نیست که چه شرکتی به اپل برای ساخت خودروی خودش کمک می کند.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle