2024/02/27

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

درخشش تلیار، اپلیکیشن ایرانی در نمایشگاه سبیت آلمان

نمایشگاه سبیت آلمان از ۲۴ تا ۲۸ اسفند همچون گذشته در شهر هانوفر آلمان برگزار شد .جدیدترین محصولات و سرویس‌های آی تی معرفی شدند و شرکت های مختلف از سراسر دنیا تازه ترین محصولات خود در حوزه فنآوری را به نمایش گذاشتند.

اما نکته قابل توجه حضور تلیار (teleyare ) اپلیکیشن برتر ایرانی در سالن ۱۱ غرفه A54 نمایشگاه امسال بود که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت .

photo_2016-03-16_23-51-49

سبیت ۲۰۱۶ به عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه کامپیوتر دنیا در هانوفر آلمان تا این حد مهم بود که آنجلا مرکل صدراعظم آلمان در کنار رئیس‌جمهور سوئیس در نمایشگاه شرکت کردند . هدف اصلی این نمایشگاه چگونگی توسعه دیجیتالی اقتصاد و تمرکز روی تجارت‌های کوچک بود و شعار نمایشگاه این بود ؛ آینده از آن‌کسی است که دیجیتالی باشد .

۶dee6dabf3364e45

پرینت سه‌بعدی و هدست‌های واقعیت مجازی همه جای نمایشگاه را پر کرده بودند و ترندهای امسال نمایشگاه شامل:Big Data، Cloud، Internet of Things، Mobile، Security و Social Business بود.

سبیت از سال ۱۹۷۰ برگزار می‌شود و امسال پذیرای بیش از ۳۰۰ هزار بازدیدکننده بود .

اما تلیار (teleyare ) اپلیکیشن ایرانی چه ویژگی هایی داشت که مورد توجه بازدید کنندگان از نقاط مختلف دنیا قرار گرفت ؟

مسعود تاج فرد ، مدیرعامل و بنیانگذار تلیار درباره حضور خود در این نمایشگاه گفت :

امسال نیز سالن شماره ١١ نمایشگاه سبیت پذیرای بیش از ٣۵٠ استارتاپ بود که برای نمایش ایده های تازه خود در دنیای فناوری اطلاعات تلاش می کردند.

در این نمایشگاه اپلیکیشن تلیار را معرفی کردیم و بسیار مورد توجه و استقبال بازدید کنندگان از کشورهای مختلف قرار گرفت که باعث سربلندی و افتخارآفرینی برای کشور عزیزمان ایران بود و توانستیم به نوبه خود به دنیا نشان دهیم که جوانان ایرانی هم همگام با کشورهای پیشرفته ، درحال توسعه صنعت آی‌تی هستند و ایده های جهانی دارند .

 

photo_2016-03-16_22-55-02

تلیــــار چگونه کار می کند ؟

تلیار رسانه اجتماعی مشاوره است که با هدف بالا بردن آگاهی عمومی جامعه و همچنین ایجاد کارآفرینی برای قشر نخبه و تحصیلکرده جامعه ایجاد شده است.
تلیــار محیطی را فراهم کرده تا همه ی اقشار جامعه حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور ، با هر توان مالی ، با هر سطح علمی و مشغله کاری می توانند به طور مساوی از خدمات مشاوره و نظرات متخصصان زبده در حل مسائل خود در حوزه های تحصیلی ، مالی ، حقوق ، سلامت ، سبک زندگی سالم و … با صرف هزینه ی کم ، زمان کوتاه و به راحتی و سهولت بهره مند شوند .
تلیــار با به کارگیری آخرین متد های فناوری اطلاعات و شناسایی و گردآوری زبده ترین کارشناسان مشاور در تمامی حوزه ها ، زمینه ی تصمیم گیری و انتخاب صحیح و سریع را برای تک تک کاربران فراهم کرده تا بهترین پاسخ ها را برای سوال های خود دریافت کنند .
تلیــار همچنین سامانه ی موثری برای حضور مشاوران متخصص در تمامی حوزه هاست . مشاوران با پیوستن به تلیار امکان ارائه خدمات مشاروه ای و معرفی محصولات مشاوره ای خود را ، نفر به نفر از نقطه به نقطه کشور به راحتی و سرعت بالا خواهند داشت .

 

لازم به ذکر است تلیار هم اکنون مراحل آزمایشی خود را میگذراند و به زودی پس از انطباق با نیازهای ملی و جهانی آغاز به کار خواهد کرد . جهت دریافت اخرین اطلاعات و اخبار تلیار میتوانید با مراجعه به سایت تلیار، عضو خبرنامه تلیار شوید.

 

منبع : رپورتاژ آگهی

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »