2024/02/23

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

کاربرد الکتروتراپی در درمان بیماری های پوست و …

چهارمین سمینار تازه های الکتروتراپی ایران با هدف ارتقای سطح علمی فیزیوتراپیست ها و آشنایی بیشتر جامعه با خدمات فیزیوتراپی در روزهای ۲۴ و ۲۵ دی ماه در هتل المپیک تهران برگزار می شود.
به گزارش گروه علمی ایرنا از دبیرخانه چهارمین سمینار تازه های الکتروتراپی ایران، دبیر اجرایی این سمینار گفت: بیش از ۷۰۰ فیزیوتراپیست در این سمینار، کاربرد روش های درمانی الکتروتراپی را مورد بحث و بررسی قرار می دهند.
هوشنگ امامی، بررسی کاربرد روش های الکتروتراپی در درمان آسیب های ناشی از برخی بیماری ها مانند بیماری های زنان و زایمان، مغز و اعصاب، پوست، رماتیسم و همچنین آسیب های ورزشی و ارتوپدی را ازجمله محورهای اصلی این کنگره عنوان کرد.
وی، الکتروتراپی را به عنوان پایه درمانی رشته فیزیوتراپی معرفی کرد و گفت: الکتروتراپی برای بهبود و درمان بسیاری از بیماری ها و کمک به کاهش درد، التهاب و ترمیم ضایعات در بیماران نقش دارد و باعث کاهش درد، بهبود سریعتر بیمار و کاهش هزینه های بستری می شود.
دبیر چهارمین سمینار تازه های الکتروتراپی ایران افزود: این سمینار دارای امتیاز بازآموزی برای تمام فیزیوتراپیست ها در مقاطع مختلف، فیزیوتراپیست های ورزشی، متخصصان ارتوپدی، مغز و اعصاب، طب فیزیکی، پزشکان عمومی، نورولوژیست ها و سایر گروه های پزشکی است.
امامی یادآور شد: در حاشیه برگزاری این سمینار نمایشگاهی از تجهیزات و فناوری های نوین فیزیوتراپی و همچنین کارگاه ها و پنل های آموزشی برپا خواهد شد.
الکتروتراپی شاخه ای از فیزیوتراپی است که در آن از عوامل فیزیکی مانند گرما، سرما، نور و الکتریسیته برای درمان بیماران به ویژه کاهش میزان درد آنها استفاده می شود.

 

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »