2024/02/27

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

بهترین اپلیکیشن‌های کاربردی

به گزارش ویرلن ؛ اپلیکیشن‌های کاربردی معمولا جزو اولین و واجب‌ترین اپلیکیشن‌هایی هستند که هر فردی باید در گوشی هوشمندش نصب کند تا امور و کارهای روزانه‌اش را مدیریت کند. وقتی در اپ استور‌های مختلف به دسته‌ی اپلیکیشن‌های کاربردی می‌روید، صدها برنامه مقابل‌تان گذاشته می‌شود. اما از میان آن همه‌، تعداد محدودی هستند که واقعا تثبیت شده هستند و به کار همه می‌آیند. منابع و مراجع مرتبط هم معمولا مقاله‌هایی برای معرفی برنامه‌های کاربردی برتر معرفی می‌کنند. در ادامه می‌توانید با گزیده‌ای از اپلیکیشن‌های کاربردی از دیدگاه وب‌سایت Wired آشنا شوید.

Google Now

این سرویس گوگل به عنوان جایگزینی برای Siri روز به روز هوشمندتر شده و مهارت‌اش به عنوان دستیار دیجیتالی شما افزایش می‌یابد. این برنامه ارزش دانلود کردن را دارد، به خصوص اگر شما از بسیاری از اپلیکیشن‌های گوگل استفاده می‌کنید.

Photomath

کاربری این برنامه آسان‌تر از این نمی‌شود. شما تصویری از یک مسئله‌ی ریاضی می‌گیرید و بقیه‌ی کار را به این برنامه می‌سپارید. درست است که گاهی اوقات تقلب به حساب می‌آید. اما هنگام محاسبه‌ی سهم هرکس برای رسید رستوران می‌توانید در مصرف وقت صرفه‌جویی کنید.

Clear

شاید پرداخت ۵ دلار برای یک اپلیکیشن to-do کمی زیاده‌روی باشد. اما رابط کاربری ساده‌ی آن برنامه به شما انگیزه می‌دهد که لیست‌تان را خالی کنید و کارهای باقی مانده را انجام دهید. همچنین این برنامه با حساب کاربری iCloud شما همگام‌سازی (sync) می‌کند.

۱Password

این روزها پسوردها برای حساب‌های کاربری مختلف آنقدر زیاد شده که به خاطر سپردن آنها واقعا سخت است. با این برنامه می‌توانید یک پسورد برای تمام اکانت‌هایتان انتخاب کنید. سپس ۱Password، رمز عبور تمام حساب‌های شما را به خاطر می‌سپارد. هر کس که پسوردهایش را در یک برگه‌ی کاغذ نگاه داشته، باید از این اپلیکیشن استفاده کند، مخصوصا اگر آن فرد از اپلیکیشن‌های زیادی استفاده می‌کند.

Gmail

اگر نمی‌خواهید از برنامه‌ی پیش‌فرض اپل برای ایمیل استفاده کنید، Gmail جایگزین مناسبی است.

منبع: Wired

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »