2023/02/01

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

اپلیکیشنی برای جلوگیری از داغ شدن تلفن همراه اندرویدی

یکی از مشکلاتی که کاربران گوشی‌های هوشمند نسبت به آن شکایت دارند، داغ شدن گاه و بیگاه گوشی‌هایشان است.

داغ شدن قسمت پشتی گوشی یا تبلت و حتی صفحه نمایشگر گوشی گاهی باعث اذیت شدن کاربران هنگام کار با این دستگاه‌ها می‌شود. بسیاری داغ شدن بیش از حد گوشی یا تبلت هنگام کار با آن را به وجود مشکلات خطرناک سخت افزاری ارتباط می‌دهند.
اما گاهی هم این داغ شدن به خاطر یک مشکل اساسی در گوشی نیست و می‌تواند به خاطر کار کشیدن بیش از حد از پردازشگر دستگاه باشد. برای مثال هنگام انجام برخی از بازی‌ها حتماً داغ شدن گوشی خود را تجربه کرده‌اید. اگر دوست ندارید گوشی شما هنگام کار داغ شود می‌توانید از برنامه‌های خنک‌کننده ویژه استفاده کنید. یکی از این برنامه‌ها اپلیکیشن Coolify است. این برنامه میزان کارکرد بخش‌های مختلف گوشی شما از جمله پردازنده را کنترل می‌کند تا با انجام فعالیت بیش از حد باعث داغ شدن گوشی کاربران نشود. در واقع این اپلیکیشن ساده به شکل هوشمند در تلاش برای شناسایی فعالیت‌های بی‌دلیل در پس زمینه‌ گوشی کاربران است و می‌تواند بسته به وضعیت گوشی با تغییر در میزان سرعت پردازش CPU مانع از فعالیت‌های شدید و در نتیجه گرم شدن گوشی کاربران شود.
این اپلیکیشن از طراحی و رابطه کاربری ساده‌ای برخوردار است. با نصب این اپ روی گوشی یا تبلت خود می‌توانید دمای فعلی دستگاه را مشاهده و تنها با یک کلیک، دستور به بهینه‌سازی و خنک کردن گوشی خود بدهید. به طور کلی نگه داشتن دمای دستگاه در درجه عادی تمام کاری است که این اپلیکیشن برای گوشی یا تبلت شما انجام می‌دهد. اپلیکیشن Coolify به صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید قرار گرفته است.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »