2022/11/27

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

هوش مصنوعی ؛ تجارت آینده گوگل

مدیر اجرایی گوگل آینده گوگل را مبتنی بر هوش مصنوعی و دیتاسنترهای مبتنی بر کلود می‌داند.

به گزارش ویرلن، ساندر پیچای فراتر از جستجو که فلسفه وجودی گوگل است، دنبال بیزینسی است که بتواند با تکیه بر آن همچنان گوگل را زنده نگه داشته و امپراتوری خود را بیشتر از قبل توسعه دهد.

به همین دلیل وی این روزها بیشتر از قبل به موضوعاتی مانند هوش مصنوعی و کلود کامپیوتینگ  فکر می‌کند.

هرچند با تغییر ساختار غول جستجوی اینترنتی و زایش آلفابت کمپانی‌های متعددی ظهور کرده‌اند اما درآمدها کند شده است.(آلفابت ۵ درصد کمتر از انتظار درآمد داشته است)

تجارت مبتنی بر ارائه سرویس و خدمات کلود در صنعت آی‌تی جای پای خود را باز کرده و ساندر پیچای که روبروی سهامداران و سرمایه گذاران سخن می‌گفت از دیتاسنترهای گوگل گفت که چگونه مشتریان جدید می‌گیرند و کمپانی‌هایی مانند Spotify و نت فلیکس چگونه با پرداخت‌های کلان به آمازون خود را پلتفرم کلود آن کمپانی سازگار کرده‌اند.

وی تاکید کرد که پلتفرم کلود مایکروسافت به نام Azure نیز به سرعت در حال رشد و تحول است و گوگل پلتفرم تبلیغاتی خود بر مبنای کلود را تا ۲۰۲۰ راه اندازی می‌کند تا از قافله عقب نماند.

اما آنچه ساندرپیچای بیش از همه روی آن تاکید کرد هوش مصنوعی بود که کلید موفقیت بر رقباست و گوگل با سرمایه گذاری وسیع قصد دارد ای عرصه را از آن خود کند.

وی از آلفاگو ، نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی که بازی Go چینی را شکست داد، به عنوان بدنه اصلی توسعه هوش مصنوعی در گوگل نام برد که در واقع کلید آینده گوگل است .

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »