2024/02/23

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

سنجاق جادویی پین ترست

جستجوی بصری / ویژوال جایگاه ویژه‌ای در سایت پین ترست به خود می‌گیرد.
سایت به اشتراک‌گذاری تصاویر باهدف توسعه تجارت، ابزار ویژه جستجوی بصری را طراحی کرده تا کاربر با زوم کردن روی شیء موردنظر، سنجاق کردن آن و جستجو برای یافتن اطلاعات و قیمت آن شیء شما را به فروشنده موردنظر می‌رساند.

درواقع دو برنامه Buyable pins و Shopping pins به کمک جستجوی بصری آمده‌اند تا کاربر (همان‌طور که در تصویر می‌بینید) مثلاً روی چراغ زوم کرده و با سنجاق کردن/ پین کردن چراغ، مشخصات چراغ قابل‌فروش را به شما اعلام کرده و درنهایت شما را به فروشنده برای خرید وصل کند.

کمپانی پین ترست در این رابطه با خرده‌فروشانی مانند Neiman Marcus یا Macy قرارداد همکاری بسته تا کاربر پس از جستجو بتواند کالای موردنظر خود را یافته و خریداری کند.

ایده بکار رفته در این طرح بسیار خلاقانه و جالب است و اینکه الگوریتم بکار رفته در برنامه پین ترست که در دانشگاه برکلی کالیفرنیا توسعه‌یافته و از تکنیک‌های یادگیری الکترونیکی اقتباس شده، بسیار جلوتر از بینگ و گوگل است.

این برنامه نه‌تنها تصاویر را پیدا می‌کند، بلکه با یافته تصاویر مشابه، اختیار عمل بیشتری به کاربر برای پین کردن می‌دهد.

از امروز این ویژگی روی اپلیکیشن پین ترست کار می‌کند.

پین ترست شبکه اجتماعی به اشتراک‌گذاری تصویر است تا کاربران تصاویر موردنظر را به‌اصطلاح پین کرده (سنجاق زده) و برای دیگران repin کنند. مارس ۲۰۱۰ ایجادشده و بیش از ۵۰۰ نفر برای این کمپانی مستقر در سان‌فرانسیسکو کار می‌کنند.پین ترست بر اساس آمار منتشرشده تا ماه اکتبر بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه داشته است.

 

اپلیکیشن پین ترست

 

دانلود نسخه آی او اس پین ترست

دانلود نسخه اندرویدی پین ترست

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »