2024/03/04

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

افزایش فروش تبلت‌های جداشدنی

پیش‌بینی کاهش بیشترفروش تبلت سنتی درجهان و اوج گرفتن تبلت‌های جداشدنی
با کاهش فروش تبلت سنتی در جهان ، فروش تبلت‌های جداشدنی/detachable یا همان هیبریدی ۲-in-1 (هم تبلت و هم لپ‌تاپ) جای پای خود را در جهان بیش‌ازپیش بازکرده است.
به گزارش خبرآنلاین، موسسه تحقیقاتی IDC با انتشار جدولی دست به پیش‌بینی بازار فروش تبلت‌های جداشدنی در سال ۲۰۱۶ زد که تغییرات بزرگی را به خود خواهد دید.

طبق این پیش‌بینی که بازار را بین سال‌های ۲۱۰۶ تا ۲۰۲۰ دیده، عرضه تبلت سنتی ۵٫۹ درصد کاهش را در سال ۲۰۱۶ تجربه می‌کند و در همین حال بازار سیستم‌های هیبریدی یا تبلت‌های جداشدنی رونق می‌گیرد.

در این جدول رشد تبلت‌های ویندوزی جداشدنی قابل‌توجه است و مطابق جدول میزان عرضه تبلت‌های ویندوزی در سال ۲۰۱۶ ۵۳٫۳ درصد خواهد شد که بعداً در سال ۲۰۲۰ به رقم ۷۴٫۶ درصد خواهد رسید.

کاهش فروش تبلت‌های سنتی مبتنی بر آی او ای نیز قابل‌توجه است که نشان‌دهنده سیاست جدید اپل مبنی بر کاهش تولید است که رقم ۲۸٫۵ درصد بازار در سال ۲۰۱۶ به رقم ۷٫۳ درصد عرضه در سال ۲۰۲۰ پیش‌بینی‌شده است.

واقعیت این است که با توسعه ساخت تراشه‌های موبایل x86 سیستم‌های ویندوزی طرفداران بیشتری پیدا خواهد کرد و موفقیت ویندوز ۱۰ این نکته را ثابت می‌کند که در سال‌های آتی سیستم‌های ویندوزی به‌صورت هیبریدی و جداشدنی بیشتر از قبل خواهند شد (ورود آلکاتل و هوآوی شاهد این مدعاست) درحالی‌که عرضه سیستم‌های مبتنی بر اندروید که در سال ۲۰۱۶ حدود ۱۸٫۲ درصد پیش‌بینی‌شده، در سال ۲۰۲۰ به ۱۸٫۱ درصد عرضه خواهد رسید.

همچنین گفته می‌شود سیستم‌های هیبریدی و تبلت‌های جداشدنی از رقم عرضه ۱۶٫۶ میلیونی در سال ۲۰۱۵ به رقم ۶۳٫۸ میلیون در سال ۲۰۲۰ خواهد رسید که این رشد مدیون توسعه ویندوز روی تبلت خواهد بود.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »