2024/02/27

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

گوشی هوشمند نوکیا و مایکروسافت

هرچند برای مدت زمانی مدید، نوکیا که زمانی خود سلطان بازار گوشی های موبایل بود از این بازار به زیر کشیده شد و نام وی تقریبا از ذهن مخاطبان و کاربران پاک شده بود، اما عزم این شرکت برای یک بازگشت مقتدرانه به بازار، جزم شده و تصاویر لو رفته از جدیدترین گوشی هوشمند این شرکت نشان از آن دارد که باید به زودی منتظر ورود مجدد نوکیا به بازار گوشی های موبایل باشیم.

بعد از آنکه چند سال قبل شرکت نوکیا اقدام به واگذاری بخش گوشی های موبایل خود به شرکت مایکروسافت کرد، اکنون به نظر میرسد که گوشی هوشمند C۱ اولین گوشی با برند این شرکت باشد که قرار است تا چندی دیگر روانه بازار شود. موضوعی که البته چندی پیش توسط مدیر عامل این شرکت تایید شده بود و خبر از ورود گوشی هوشمند نوکیا در سال ۲۰۱۶ پیش از این نیز به گوش رسیده بود.

البته هنوز مشخص نیست که نام نهایی این گوشی هوشمند C۱ باشد. همچنین در مورد مشخصات و کل و شمایل گوشی هوشمند جدید نوکیا نیز حدس و گمان های زیادی تا کنون زده شده. اما نشریه GSM Arena موفق شده است به تصاویری دست پیدا کند که گفته شده تصاویر رندر شده از هوشمند جدید نوکیا است:
البته این برای چهارمین بار طی یکسال اخیر است که تصاویری منتسب به هوشمند جدید نوکیا که گفته میشود نام آن C۱ خواهد بود منتشر شده است و این در حالی است که تقریبا همه آنها با هم تفاوت هایی دارند. آخرین تصویر رندر شده ا نوکیا C۱ مربوط به منبعی است که پیش از این دستی در افشای اطلاعات از این نمونه نداشته است.

نکته قابل توجه در تصاویر به دست آمده از این منبع در این است که در یکی از آنها گوشی هوشمند نوکیا مجهز به سیستم عامل اندروید است و در دیگری – که در پشت نمونه اول قرار گرفته، همانطور که در تصویر بالا قابل مشاهده است – این گوشی مجهز به سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل است.

این تصاویر با این شرایط حاکی از آن است که هوشمند نوکیا دو نسخه متفاوت را در بر خواهد داشت. این بر خلاف تمامی شایعات قبلی است که هوشمند جدید نوکیا را تنها واجد سیستم عامل اندروید میدانستند و خبری از نسخه ویندوز ۱۰ موبایل برای آن نداده بودند. همچنین هیچ یک از مقامات شرکت نوکیا نیز پیش از این در مورد انتشار هوشمند این شرکت با سیستم عامل ویندوز موبایل سخنی به میان نیاورده اند.

در نهایت این تصاویر آنگونه GSM Arena گفته است هیچ مهر تاییدی برای نسخه نهایی هوشمند نوکیا نیست و جزو چهار حدس و گمان فعلی در مورد این هوشمند دسته بندی میشود. آنچه مشخص تا کنون مشخص شده این است که نوکیا در نهایت با تمام تلاش سعی در ورودی قدرتمند به بازار هوشمند ها و احتمالا باز پس گیری جایگاه و حیثیت سابق خود در این حوزه است.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »