2024/02/28

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

اجرای سریع اپلیکیشن دوربین در جدیدترین نسخه اندروید

گوگل اندروید جدید خود یعنی ۶.۰.۱ را به طور رسمی معرفی کرد تا به شایعات مختلف در این زمینه پایان دهد.

گوگل دیروز به طور رسمی اندروید جدید خود یعنی ۶.۰.۱ را معرفی کرد. این اندروید نسبت به مدل های قبلی با تغییرات زیادی همراه نشده و همانطور که از پسوند آن یعنی ۰.۱ برمی آید، به روز رسانی خاصی را در سری جدید شاهد نخواهیم بود.

سیستم عامل موبایلی جدید گوگل امروز روز شلوغی را پشت سر خواهد گذاشت زیرا کاربران زیادی به دانلود نسخه جدید یعنی ۶.۰.۱ اندروید مارشملو می پردازند. دستگاه های سری نکسوس گوگل مانند نکسوس ۶P و نکسوس ۵X مثل همیشه اولین گروهی خواهند بود که این به روزرسانی را دریافت می کنند.

از قابلیت های اندروید ۶.۰.۱ باید به برخورداری از ۲۰۰ اموجی جدید را اشاره کرد که در اندرویدهای گذشته چنین شکلک هایی وجود نداشتند. تغییراتی که در اندروید جدید اعمال شده اند چندان قابل محسوس نیستند. گوگل هنوز زمان به روز رسانی در سایر اسمارت فون ها را اعلام نکرده است.

اما کاربران با نصب اندروید جدید می توانند از قابلیت اجرای سریع اپلیکیشن دوربین نیز بهره مند شوند. این قابلیت جدید به کاربران اجازه می دهد تا دسترسی سریع تر و آسان تری به محیط دوربین داشته باشند.

اما گوگل فضای امنی را نیز برای ورود به اسمارت ها در نسخه جدید در نظر گرفته است. اگر اسمارت فون هایتان دارای رمز ورودی هستند دیگر با فشردن دکمه پاور به محیط دوربین وارد نخواهید شد و در ابتدا باید رمز را وارد کنید.

از دیگر ویژگی های این به روز رسانی باید به اضافه شدن شکلک های جدید در نرم افزار گوگل کیبورد را اشاره کرد. اما برای استفاده از این شکلک ها در گوگل کیبورد باید منتظر ماند زیرا هنوز این برنامه در گوگل پلی قرار نگرفته است.

اندروید ۶.۰.۱ از ویژگی های دیگری نیز برخوردار شده است. برای مثال، دکمه های اصلی مانند خانه یا بازگشت در سمت چپ صفحه قرار گرفته اند که پیش از این در سمت راست دیده می شدند. این تغییر که فقط در تبلت ها قابل اجرا است به کاربران اجازه می دهد تا راحت تر بتوانند با تبلت ها کار کنند.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »