2024/02/27

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

آیفون ۶C و نسخه دوم ساعت هوشمند اپل در راه است

آیفون جدید و همینطور نسخه دوم ساعت هوشمند اپل تا سه ماه آینده رونمایی می شوند.

کمپانی اپل برای معرفی محصولات جدید خود در ماه مارس ۲۰۱۶ میلادی آماده می شود. گزارشات منتشر شده نشان می دهد، در این مراسم از نسخه دوم ساعت هوشمند اپل و اسمارت فون جدید این کمپانی یعنی آیفون ۶C رونمایی خواهد شد.

نسخه اول ساعت هوشمند کمپانی اپل با نام «اپل واچ» در حالی عرضه شد که با استقبال گسترده ای از سوی مخاطبان مواجه شد. اکنون این کمپانی به سمت عرضه نسل دوم ساعت های هوشمند پیش رفته تا بتواند مخاطبان بیشتری را به سوی خود جلب کند.

شرکت اپل فناوری و برنامه های مورد نیاز برای ارتقاء نسخه دوم ساعت هوشمند اپل را حتی پیش از عرضه نسخه اول در نظر گرفته و برنامه ریزی کرده بودند. این کمپانی در حال فعالیت بر روی فناوری های جدیدی مانند سنسور سلامت، دوربین های جدید یا حتی ارتقاء خواب کاربرانش است تا بتوانند از محصول متفاوتی بهره مند شوند.

اطلاعات منتشر شده از نسخه جدید ساعت هوشمند اپل در حالی است که هنوز به درستی مشخص نیست آیا در این تاریخ محصولات جدید اپل معرفی خواهند شد یا خیر؟ اپل در ماه های گذشته به معرفی ویژگی های ظاهری و همینطور نرم افزاری محصول جدید خود پرداخته بود که می توان به رنگ های مختلف بندهای ساعت یا اشکال متفاوت آن را اشاره کرد.

دیگر محصول کمپانی اپل، آیفون ۶C است که احتمالا در کنفرانس آینده اپل معرفی خواهد شد. آیفون ۶C به صفحه نمایش ۴ اینچی تجهیز شده است. این نمایشگر در حالی دوباره استفاده می شود که در سال ۲۰۱۲ میلادی در آیفون ۵ و آیفون ۵ اس مورد استفاده قرار گرفته بود.

محصول جدید آیفون به دلیل استقبال کاربران از صفحه نمایش های کوچکتر با چنین ویژگی عرضه خواهد شد زیرا استفاده از گجت هایی با صفحه نمایش کوچکتر ساده تر است. از مشخصات سخت افزاری این محصول اطلاعات بیشتری منتشر نشده اما این محصول از ویژگی های فنی بین آیفون ۵ اس و آیفون ۶ اس برخوردار خواهد بود.

معرفی محصولات جدید اپل در ماه مارس در حالی است که این کمپانی برای دومین بار معرفی محصولات جدید خود را به ماه مارس موکول کرده و می توان پیش بینی کرد که اپل قصد دارد تا محصولات جدید خود را در این ماه معرفی کند. در رویداد سال گذشته که در ماه مارس ۲۰۱۵ انجام شد، شرکت اپل از مک بوک ۱۲ اینچی، فریم ورم ResearchKit iPhone  و همینطور نسخه اول اپل واچ رونمایی کرده بود.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »