2024/02/23

پربازدید ترین مطالب

آخرین اخبار

تناسب اندام

آشپزی و تغذیه

اختراع

جالب توجه

توزیع گسترده بن کتاب الکترونیک به مناسبت نمایشگاه کتاب تهران

هر ساله شاهد توزیع بن کتاب بین دانشجویان، دانش‌آموزان، طلاب و اساتید بوده‌ایم؛ اما در سال جاری جدا از توزیع بن کتاب چاپی، فروشگاه کتاب الکترونیک طاقچه برای اولین بار در کشور به توزیع گسترده بن “کتاب الکترونیک” پرداخته است. نحوه توزیع بن کتاب الکترونیک توسط طاقچه به نحوی است که تمامی اقشار که علاقمند به کتاب هستند، بتوانند آن‌را تهیه کنند.

در روش اول کلیه کاربران همراه اول با ورود به سامانه # ۱* و پس از انتخاب گزینه بن‌”کتاب‌الکترونیک”، می‌توانند دو برابر مبلغ پرداختی، “کتاب الکترونیک” از اپلیکیشن «طاقچه» خریداری کنند.

با هدف ترغیب هرچه بیشتر مراجعه کنندگان به نمایشگاه کتاب، طاقچه به کسانی که از ناشران همکار طاقچه بیش از ۳۰ هزار تومان کتاب چاپی بخرند، ۵ هزار تومان بن “کتاب الکترونیک” اهدا خواهد کرد. در این طرح ناشران بزرگی همچون ققنوس، ثالث، مروارید، چشمه، جامی، افراز و … با طاقچه همکاری می‌کنند.

در روش سوم مراجعه کنندگان به نمایشگاه کتاب می‌توانند به غرفه طاقچه در سالن رسانه‌های دیجیتال مراجعه کنند و با پرداخت مبلغ دلخواه از کارت‌های عضو شتاب و یا بن‌های کتاب چاپی، دو برابر مبلغ پرداختی، بن کتاب‌الکترونیک دریافت کنند.

برای استفاده از بن دریافت شده باید به فروشگاه طاقچه مراجعه کرد. طاقچه برای فروش قانونی نسخهی الکترونیک کتابهای فارسی و مطالعه‌ی آنها روی تلفنهای هوشمند و تبلتها طراحی شده و با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS کار می‌کند. اپلیکیشن طاقچه به صورت رایگان قابل دریافت و نصب است و به شما این امکان را می‌دهد هر کجا که باشید و در هر ساعت از شبانه‌روز نسخه الکترونیک کتاب‌های ناشران بزرگ و معتبر کشور را بر روی دستگاه هوشمند مطالعه کنید.

برای آشنایی بیشتر به سایت طاقچه مراجعه کنید. همچنین برای نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

لینک دریافت نسخه اندروید

لینک دریافت نسخه آی.اُ.اس

 

منبع : رپورتاژ آگهی

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle

قبلی «
بعدی »