Categories
معماری

یک پروژه لوکس مسکونی در آنکارا

پروژه  ONS İNCEK، یک پروژه لوکس مسکونی می باشد  و شامل ۳ برج رنگی دارای ۹۹۲ واحد مسکونی می باشد . این مجموعه زیبا در فضای سبز و منظری آراسته در آنکارا ، ترکیه ، با مساحت ۴۵۰۰۰ مترمربع، به صورت هنرمندانه طراحی شده است.به جهت شاخص نمودن ورودی مجموعه مسکونی ، فضایی زیبا و هماهنگ با توپوگرافی سایت و المان ها و پنل های رنگی نما طراحی شد .

 

این فضا ،در واقع مدلی از واحد های مسکونی این پروژه عظیم برای روئیت مشتریان می باشد و در کنار آن فضاهای اداری و دفتر فروش نیز جانمایی شده است . طراحی این مجموعه زیبا توسط Yazgan Design Architecture  انجام شده است . به عنوان مثال در فضای زیرزمین ، سه نمونه فضای مبله شده آپارتمان ها نمایش داده شده است .

 

ساختار سازه ای بنا، از بتن و تبع آن به رنگ خاکستری بوده و پس زمینه ای یکدست برای پروژه بوجود آورده است . نمای مجموعه، متشکل از پنل های شیشه ای و رنگی بر روی زمینه ذکر شده ، می باشد ، هدف از چنین نمایی ، بیشتر برجسته نمودن و دیده شدن بیشتر از راه دور می باشد . رنگ نیز به جهت ماهیت پروژه اصلی ،به عنوان یک کل در طرح لحاظ شده است و همان رنگ های برنامه ریزی شده در طرح برج ها با تن های رنگی نارنجی ، سبز و آبی می باشد .

Architecture

معماری جدید

ساختمان معماری Architecture