دسته‌ها
TikTok

کسب درآمد از تیک تاک : با این ترفند ها از طریق تیک تاک پولدار شوید !

آیا تا به حال به ایت فکر کرده اید که چگونه می توانید از طریق تیک تاک درآمد کسب کنید؟ تیک تاک، یک برنامه محبوب برای ساخت فیلم های کوتاه است. این برنامه اخیرا به یک پلت فرم محبوب برای کسب درآمد آنلاین تبدیل شده است. علاوه بر این، بازاریابی در تیک تاک TikTok Marketing این روزها به موضوع اصلی بازاریابی شبکه های اجتماعی تبدیل شده. با تمرکز برندها بر روی این پلتفرم و مخاطبان آن، حتی کاربران معمولی نیز به دنبال چگونگی کسب درآمد از این برنامه ویدیویی هستند.

کسب درآمد از تیک تاک

بسیاری از افراد درآمد خود را به دلیل ویروس کرونا از دست دادند. به همین دلیل مردم به دنبال روش های جدید کسب درآمد و پتانسیل های شبکات اجتماعی هستند. رسانه های اجتماعی با تبدیل شدن به یک مقوله تأثیرگذار اجتماعی برای بسیاری به یک منبع درآمد تبدیل شده اند. شبکات مختلف از جمله اینستاگرام ، توییتر، فیس بوک بسیاری دیگر.

سریع ترین رشد این شبکه های های اجتماعی در برنامه تیک تاک قابل مشاهده است.

اولین چیزی که باید بدانید این است که برندهای بزرگ امروزه توجه ویژه ای به تیک تاک دارند. اگر فالوورهای زیادی در تیک تاک TikTok followers داشته باشید، چیزی که آن مارک ها می خواهند را دارید. اگر بتوانید به کمک فالوورها تاثیر زیادی روی رسانه های اجتماعی بگذارید، به راحتی می توانید کسب درآمد کنید.

هانی سینگ ، مدیر عامل شرکت (روابط عمومی و بازاریابی محتوا) ، #ARM Worldwide این طور توضیح می دهد:

“برندها به تیک تاکرهای معروف هزینه ای را می پردازند تا در چلش های هشتگی آنها مشارکت کنند. علاوه بر این، افراد معروف تیک تاک می توانند محتوای مورد علاقه برند را تولید کرده و در نتیجه کسب درآمد کنند. راه دیگر برای کسب درآمد بیشتر، به اشتراک گذاشتن همان محتوای برند دار در اینستاگرام است.

برندها و نمایندگی ها بر کیفیت محتوا ، ارتباط شخص اینقلوئنسرو نرخ تعامل مخاطبین آنها تمرکز می کنند. اینفلوئنسرهای تیک تاک فقط با تمرکز بر کیفیت محتوای خود می توانند درآمد خود را چندین برابر کنند. ”

 

چگونه می توان از طریق تیک تاک درآمد کسب کرد ؟

اگر می خواهید راه کسب درآمد از تیک تاک را یاد بگیرید به مراحل زیر توجه کنید:

 

برای کسب درآمد از تیک تاک نام تجاری یا برند خود را بسازید

 

هرکسی که کلاس بازاریابی گذرانده باشد، اصول آن را می داند. این اصول برای هر شغلی که شروع می کنید یکسان است. شما دقیقا کی هستید و چه کسانی عاشق محصول شما (بازار هدف) هستند؟

برای تیک تاک این بدان معناست که شما باید در مورد نوع ویدیوهایی که پست می کنید ایده های جالبی داشته باشید. آیا ویدیوهای شما سرگرم کننده و خنده دار خواهد بود؟ یا به دنبال تم احساسی عاشقانه و تاثیرگذار هستید؟ می خواهید مردم (و شرکت هایی که به دنبال اینفلوئنسرها هستند) شما را چگونه ببینند؟

 

حمایت های مالی برندها و تبلیغات تجاری در تیک تاک را جدی بگیرید

 

برای شروع کسب درآمد، باید یک حساب تیک تاک فعال با تعداد زیادی فالوور داشته باشید. این یکی از پیش نیازهای اصلی برندها برای نزدیک شدن به شماست. اگر اینفلوئنسر هستید، می توانید با اسپانسرهایی ارتباط برقرار کنید که به شما پول می دهند تا محصول یا شرکت شان را تبلیغ کنید.

 

با وجود این، داشتن فالوورهای خیلی زیاد نوید حمایت مالی را نمی دهد. مخاطبان خاص اینفلوئنسر و میزان تعامل آنها نیز، نقش مهمی را در این زمینه بازی می کند.

امروزه برند ها توجه بیشتری به گروه هدف و مخاطبین یک شخص دارند تا میزان و تعداد فالوورهای او.تحت تأثیر قرار می دهند. بدین طریق، از بازگشت سرمایه خود اطمینان حاصل می کنند.
پس در مورد مخاطبین هدف خود آگاهی کامل داشته باشد. از ابتدا به دنبال مخاطبینی باشید که در نهایت تاثیر زیادی روی کسب درآمد شما داشته باشند.

 

چگونه می توان از طریق تیک تاک درآمد کسب کرد ؟

 

با انتشار محتوای با کیفیت در تیک تاک پولدار شوید

 

مانند همه پلتفرم های رسانه های اجتماعی ، شما با توجه به میزان کیفیت محتوای خود دیده می شوید. تأثیرگذار بودن در رشانه های اجتماعی، چه در اینستاگرام ، چه توییتر و چه تیک تاک، به توجه و دقت زیادی نیاز دارد.

محتوای شما باید متنوع، جالب ، منحصر به فرد و به روز باشد.

 

گذشته از این، باید به صورت مستمر و منظم محتوا تولید کنید.

 

هدایت ترافیک به دست آمده از تیک تاک به سایر شبکات مبتنی بر درآمد

 

ماهیت برنامه تیک تاک به گونه ای است که افراد بسیار زیادی در آن فعال هستند. طبق فهرست جهانی، ۴۱ درصد کاربران تیک تاک بین ۱۶ تا ۲۴ سال سن دارند. و اگر راه های درست تولید محتوا را بدانید می توانید مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب کنید.

همچنین می توانید برای افزایش درآمد حاصل از تبلیغات ، این مخاطبان را به شبکات دیگر از جمله یوتیوب و اینستاگرام هدایت کنید.

جالب اینجاست که بسیاری از تیک تاکرهای معروف نیز محتوای جذاب تیک تاک خود را در شبکات اجتماعی دیگر بارگذاری می کنند. بدین طریق به مخاطبین بیشتری دسترسی دارند و می توانند از دو یا چمد پلتفرم مختلف نیز کسب درآمد کنند.

برای کسب درآمد در تیک تاک به دنبال فالوور های بیشتری باشید

این احتمالاً مهمترین مرحله است. پیش از اینکه واقعاً بتوانید از حساب خود درآمدزایی کنید ، بین ۱۰،۰۰۰ تا یک میلیون دنبال کننده مورد نیاز است.

بهترین راه برای جذب فالوور این است که بفهمید بازار هدف شما می خواهد چه چیزی ببیند. بعد از آن، می توانید محتوای با کیفیت مورد نظر آنها را به صورت منظم و مداوم منتشر کنید.

علاوه بر این، برخی ابزارهای تیک تاک TikTok Tools وجود دارند که به شما در تقویت بازاریابی و افزایش فالوور کمک می کنند.

 

چند راه آسان برای کسب درآمد از اینفلوئنسر مارکتینگ در تیک تاک

 

مرحله ۱: باید یک پروفایل منحصر به فرد در تیک تاک بسازید. به انتشار مطالبی فکر کنید که مردم به طور مداوم از آنها استقبال کرده و آنها را دوست دارند. باید دائما به افزایش تعداد فالوور ها فکر کنید.

مرحله ۲: باید آهنگ ها یا ترندهایی را که در اینترنت پرطرفدار هستند انتخاب کنید. برای درک روحیه مخاطبان می توانید در رسانه های اجتماعی کمی گشت و گذار کنید.

مرحله ۳: می توانید حساب یوتیوب و اینستاگرام خود را به تیک تاک متصل کنید. پیوند دهید. این به شما کمک می کند تا مخاطبان خود را در همه پلتفرم ها افزایش دهید.

  • برای افزودن کانال یوتیوب خود ، به برگه پروفایل در تیک تاک بروید. روی Edit Profile
    بزنید و سپس گزینه Add YouTube را بزنید.
  • برای افزودن حساب اینستاگرام خود ، می توانید روی گزینه Add Instagram در گزینه Edit Profile بزنید.

 

مرحله ۴: باید مطمئن شوید که فیلم شما به مخاطبان زیادی رسیده است (ریچ). اگر بتوانید این کار را با موفقیت انجام دهید ، تعداد بازدیدها و نرخ تعامل شما افزایش می یابد و باعث افزایش ترافیک جستجوی ارگانیک می شود.

 

مرحله ۵: هشتگ های مرتبط را برای افزایش فالوور به محتوای خود اضافه کنید.

 

مرحله ۶: هنگامی که تعداد قابل توجهی فالوور به پروفایل شما اضافه شد، برندها با شما ارتباط برقرار می کنند تا محصول خود را در ویدئوی شما به نمایش بگذارند.

 

مرحله ۷: می توانید با سایر افراد مشهور یا سایر اینفلوئنسرها ویدئو تهیه کنید. این نیز به شما کمک می کند تا توجه مردم را به محتوای خود جلب کنید.

 

این مراحل نه تنها به جذب فالوور کمک می کند بلکه امکان کسب درآمد از طریق تبلیغات را نیز برای شما فراهم می کنند.

 

۵ روش کسب درآمد واقعی در تیک تاک

مطالب بیشتر:

نحوه دریافت نشان تایید اینستاگرام، توییتر و تیک تاک

 

۵ روش کسب درآمد واقعی در تیک تاک

 

۱٫ بازاریابی از طریق اینفلوئنسرها یا اینفلوئنسر مارکتنیگ

 

این نوع مارکتینگ در تمام شبکه های اجتماعی مشابه است. یک شرکت به منظور فروش بیشتر ، اینفلوئنسرها را برای معرفی یا تبلیغ محصولات / خدمات / برند خود استخدام می کند.

 

۲٫ انتشار محتوای حمایت شده (یا اسپانسر شده)

 

لورن گری ، که سال گذشته با بیش از ۴۵ میلیون دنبال کننده ۲٫۶ میلیون دلار درآمد کسب کرد ، یک قرارداد مهم با برند Revlon بست. او محتوای مورد نیاز این برند را با توجه به استایل و سبک خاص خود منتشر می کرد. بدین ترتیب محصولات این برند به طیف گسترده ای از افراد معرفی شد.

 

۳٫ فروش برند خودتان

 

پس از تبدیل شدن به یک ستاره محبوب در تیک تاک، می توانید مجموعه محصولات خود را بسازید و برای پیشرفت برند و فروش محصولات خود تبلیغ کنید.

 

۴٫ از تیک تاک برای پیشرفت شغل/ گروه موسیقی / یا یک استعداد خاص خود استفاده کنید

 

بیبی آریل اولین فردی بود که از رقم ۲۰ میلیون دنبال کننده در Musical.ly (که اکنون با نام تیک تاک معرفی می شود) پیشی گرفت. شهرت آریل منجر به نقش گرفتن در چندین کنسرت کانال دیزنی و نیکلودئون شد.

 

۵٫ مشاور تیک تاک

اگر در همه موارد مربوط به این پلتفرم تبحر دارید ، بسیاری از افراد به راهنمایی های شما نیاز دارند. با وجود این که تیک تاک هنوز یک بستر اجتماعی نسبتاً جدید است ، افراد برای ایجاد استراتژی ، ساخت برند و تقویت و افزایش فالوورهای خود به یک مشاور خوب پول پرداخت خواهند کرد.

 

نتیجه گیری

 

امروزه بسیاری از افراد طریق تیک تاک کسب درآمد می کنند. گزینه های زیادی برای بازاریابی از طریق تیک تاک و کسب درآمد خوب از این برنامه وجود دارد.

پس در مورد این نوع مارکتینگ حسابی تحقیق کنید و با کمک گرفتن از موارد بالا حرفه جدید خود را شروع کنید!