دسته‌ها
اینستاگرام

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام : چگونه از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنیم ؟

احتمالاً شما هم شنیده اید که بسیاری از اینستاگرامرها با تصاویری که هر روز می گیرند و ویدئو هایی که به اشتراک می گذارند ، پول زیادی به دست می آورند. حتی ممکن است به مجموعه عکس ها و ویدئو های خود نگاه کرده باشید و با خود فکر کنید ، “شاید من هم بتوانم این کار را انجام دهم.” مسلما همه می خواهند بدانند که روش های کسب درآمد از اینستاگرام how to make money on Instagram  چگونه است. با کمک این مقاله می توانید به عنوان یک اینفلوئنسر مشغول به کار شوید، بازاریابی کنید و یا محصولات خود را بفروشید.

 

چگونه می توانیم در سال ۲۰۲۱ از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنیم؟

نرخ تعامل و میزان تاثیر گذاری، این فرصت را برای اینستاگرامرها فراهم می کند تا چندین روش بالقوه کسب بالقوه را کشف کنند. چه بخواهید به صورت استراتژیک و اصولی درآمد کسب کنید چه بخواهید پول اندکی به درآمد خود اضافه کنید، این مقاله ایده های جالبی در اختیار شما قرار می دهد.

مسلما همه می خواهند بدانند که چگونه می توانند از طریق پاینستاگرام درآمد کسب کنند. اما با اینکه بیشتر ما در این پلتفرم حضور فعال داریم، به جای کسب درآمد، بیشتر در آن پول خرج می کنیم.

در چند سال اخیر، با توجه به افزایش اطلاعات بی نظیر و جالب، محتوای با کیفیت و جذاب، عکسهای دیدنی و ویدئو های آموزنده یا سرگرم کننده، اینستاگرام به یک مجله کامل و محبوب تبدیل شده. گذشته از این می توان این پلتفرم را به عنوان یک فروشگاه یا بوتیک نیز در نظر گرفت.

اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر ماهانه ، که ۷۱٪ آنها زیر ۳۵ سال است ، بهترین و در دسترس ترین بستر برای کسب درآمد محسوب می شود.

فرصت کسب درآمد از اینستاگرام

 

در ژوئن ۲۰۱۸ ، اینستاگرام به مرز ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه رسید.

 

این شبکه اجتماعی کار خود را به عنوان یک برنامه اشتراک گذاری عکس آغاز کرد. اما حالا دیگر به یک پلت فرم تجاری تبدیل شده است.

 

این روزها میلیون ها کارآفرین از قدرت فروش اینستاگرام بهره می برند ، از ارائه دهندگان خدمات مختلف گرفته تا سازمان های خصوصی و صاحبان مشاغل تجارت الکترونیک.

در این مقاله ، ما چند تاکتیک را به شما ارائه می دهیم که می توانید از همین امروز برای پیشرفت کسب و کار یا کسب درآمد استفاده کنید. بنابراین بعد از خواندن این مقاله می توانید به جمع افراد موفقی بپیوندید که در سال ۲۰۲۱ از اینستاگرام درآمد واقعی کسب می کنند.

پیش نیاز کسب درآمد از اینستاگرام

 

قبل از اینکه به روش های کسب درآمد فکر کنید ، باید برخی از ارکان بازاریابی اینستاگرام را در نظر بگیرید.

مهمتر از همه ، ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام Instagram Explore Page ! این یعنی بیشتر دیده شدن و نرخ تعامل بیشتر.

این اساساً رویای هر بلاگر ، اینفلوئنسر ، بازاریاب ، برند یا بیزینس در اینستاگرام است.

 

آیا می توانید از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنید؟

 

 

آیا می توانید از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنید؟

 

مطمئنا. تا زمانی که تصاویر زیبا و خلاقانه ای داشته باشید، می توانید توجه میلیون ها کاربر اینستاگرام را جلب کنید.

علاقه مندان به این شبکه اجتماعی همیشه به دنبال راه های جدید کسب درآمد از اینستاگرام هستند.

 

برای پول در آوردن از اینستاگرام به چند فالوور اینستاگرام نیاز دارید؟

 

اگر تاکنون فکر کرده اید که برای شروع درآمد واقعی به چه تعداد دنبال کننده نیاز دارید ، پاسخ کوتاه این است: “آنقدرها که فکر می کنید نباید زیاد باشند.

 

از سوی دیگر، پاسخ طولانی به عوامل مختلفی بستگی دارد:

● در چه حیطه خاصی فعالیت می کنید و چطور می توانید آن را مستقیماً به یک گروه محصول خاص مرتبط کنید ؟ (مد ، غذا ، آرایشی و بهداشتی و تناسب اندام از محبوب ترین حیطه ها و هشتگ های اینستاگرام هستند)

نرخ تعامل فالوور های شما چقدر است ؟ (۱۰۰ هزارفالوور فیک به در هیچ کسی نمی خورد)

● می خواهید دقیقا از چه راهی پول در بیاورید؟

 

طبیعتاً هرچه فالوورهای بیشتری داشته باشید ، بهتر است. نکات و مواردی که درباره چگونگی افزایش فالوور اینستاگرام  increase Instagram followers نوشته شده را بررسی کنید.

با اینکه صفحات معروف اینستاگرام برای هر پست هزاران دلار درآمد کسب می کنند ، شما حتی با ۱۰۰۰ نفر فالوور نیز می توانید شروع به درآمدزایی کنید.

 

مطالب بیشتر: کسب درآمد از تیک تاک : با این ترفند ها از طریق تیک تاک پولدار شوید !

 

 

نحوه کسب درآمد در اینستاگرام

 

سه روش اصلی برای کسب درآمد ازاینستاگرام وجود دارد.

● به عنوان یک اینفلوئنسر روی محتوای اسپانسر شده برندها کار کنید
● به عنوان یک بازاریاب شرکتی، فروشنده محصولات دیگران باشید
● کارآفرین شوید و محصولات خود را بفروشید

 

۱٫ به عنوان یک اینفلوئنسر از اینستاگرام درآمد کسب کنید

 

اگر بتوانید به تعداد فالوور، میزان تعامل و موقعیت دلخواه خود برسید ، می توانید از صفحه اینستاگرام خود برای تبلیغ انواع محصولات از انواع برندها استفاده کنید.

تعریف اینفلوئنسر:

اینفلوئنسر کسی است که با به اشتراک گذاشتن منظم محتوای جذاب در شبکات اجتماعی خود، به شهرت می رسد. این افراد از تعداد زیادی فالوور وفادار برخوردار هستند و می توانند مخاطبان خود را متقاعد کنند که محصولات یا خدمات خاصی را خریداری کنند.

آنها این قدرت را دارند زیرا وقت زیادی را صرف ایجاد اعتماد و ارتباط با مخاطبان خود کرده اند.

تقریبا همه برندها تمایل دارند با اینفلوئنسرها همکاری کنند. برندها امکان اشتراک پست های اسپانسری را به این افراد ارائه می دهند. این پروسه در نهایت به افزایش تبلیغات و فروش محصولات برندها کمک می کند.

 

برای رسیدن به این مرحله ، باید فالورهای وفادار زیادی داشته باشد. نرخ تعامل آنها با صفحه شما باید به میزان قابل قبولی برسد. در نهایت باید به صورت منظم و استراتژیک محتوا تولید کنید.

 

بازاریابی با اینفلوئنسرها در اینستاگرام (اینفلوئنسر مارکتینگ)

 

اینفلوئنسرهای برتر اینستاگرام برای هر پست تبلیغاتی هزاران دلار درآمد کسب می کنند. به خاطر داشته باشید که رسیدن به این مرحله به زمان طولانی، زحمت، استعداد و صبر نیاز دارد.

 

چنین هدفی مطمئناً قابل دستیابی است. اما قبل از شروع اطمینان حاصل کنید که می توانید مسیر خود را مدیریت کنید.

به عنوان یک اینفلوئنسر، شناختن مخاطبان بسیار مهم است. شما باید بفهمید که این افراد چه کسانی هستند. علایق ، ارزش ها ، نیازها و خواسته های آنها چیست؟

اگر به صورت فعال و منظم در شبکه اجتماعی حضور داشته باشید، احتمالا برندهای معروف و بزرگ با شما تماس می گیرند. اما ممکن است برندهایی را نیز پیدا کنید که از نظر خودتان با موضوع صفحه و علایق و شخصیت شما سازگار ترند.

 

بازاریابی با اینفلوئنسرها در اینستاگرام (اینفلوئنسر مارکتینگ)

 

۲٫ برای پول در آوردن از این شبکه، یک بازاریاب شرکتی شوید

 

بر خلاف اینفلوئنسرها، نماینده بازاریابی به ازای کارمزدی که می گیرد، توجه بیشتری به برند مورد نظر می کند.

در واقع بازاریاب ها زمان و انرژی بیشتری را برای برند هزینه می کنند. کار آنها به اطلاع رسانی خلاصه نمی شود.

 

افیلیت مارکتینگ یک روش هوشمند و کاملاً کاربردی در بازاریابی است.

 

شما وسایل مورد علاقه خود مثل خودکار، ریمل، یا غذای سگ را پیشنهاد می کنید. همراه با معرفی و پیشنهاد، لینکی برای خرید محصول ارائه می دهید. برندها ممکن است گاهی یک کد تبلیغاتی با تخفیف اندک را نیز در اختیار شما قرار بدهند. این لینک یا کد منحصرا برای شماست. بنابراین برند یا کسب و کاری که با شما همکاری دارد می تواند میزان فروش از درگاه شما را پیگیری کند. برای هر فروش شما کارمزد یا درصدی مبلغ کسب می کنید.

اخیرا اینستاگرام برچسب قیمت محصول و اینستاگرام چک اوت را عرضه کرده است. بنابراین، لازم نیست بازاریاب ها با گفتن عبارت تکراری «لینک در بیو» به معرفی و پیشنهاد محصول بپردازند.

از آنجا که خرید محصولات در اینستاگرام برای مشتریان بسیار آسان تر شده است ، بباید شاهد افزایش فروش باشیم. پی الان احتمالا بهترین زمان برای کسب درآمد به این روش است.

 

۳٫ برای کسب درآمد در اینستاگرام خودتان یک کارآفرین شوید

 

سومین استراتژی کسب درآمد در اینستاگرام فراتر از بازاریابی و اینفلوئنسر مارکتینگ است. این مسیر وارد حوزه تجارت الکترونیکی می شود.

به جای استفاده از اسم خود برای فروش محصولات دیگران ، محصولات خود را بفروشید. این محصول ممکن است کتاب، میز و صندلی، قهوه یا محبوب ترین عکس های شما باشد.
علاوه بر این، می توانید به عنوان مشاور وارد کار شوید. بدین طریق از تخصص و تبهر خود استفاده می کنید. بقیه افراد نیز از خدمات و توصیه های شما به عنوان یک مشاور بهره می برند.

تبدیل مخاطب به مشتری شما یک روش بسیار کارآمد در بازاریابی و کسب درآمد است.

 

سخن نهایی

به طور خلاصه ، کار اینستاگرام به عنوان یک شبکه سرگرمی، عکسبرداری یا اشتراک تصویر و ویدئو غذا آغاز شد. اما مثل یک گلوله برفی که به مرور خیلی بزرگ و پیچیده می شود، محیط اینستاگرام هم تبدیل به یک فرصت کسب درآمد شد. چرا شما این روش کسب درآمد را امتحان نمی کنید؟

رد تمام شبکات اجتماعی، دنیایی از فرصت ها برای افراد خلاق وجود دارد. اگر می خواهید درآمد بیشتری به صورت آنلاین کسب کنید ، حتما نکات ما را بررسی کنید.